Jste zde

Švýcarská preciznost v robustních kovových spínačích

Robustní kovové spínače Schurter:Tlačítko nebo přepínač? Ano.

Nabízíme Vám velmi zajímavou sérii panelových spínačů z nerezavějící oceli od švýcarské firmy SCHURTER - sérii MSM. Jde o robustní spínače, odolné vandalům. Tentokrát Vám představíme 2 pólová tlačítka nepodsvícená i prstencově podsvícená, totéž i ve verzi přepínač.

Série MSM LA (Latching Action) – přepínače a MSM DP (Double Pole) – tlačítka jsou k dispozici v rozměrech 19 a 22 mm. Jsou vhodné do prostředí s rozsahem teplot od -20° C do +85° C. S délkou dráhy hmatníku kolem 4,5 mm jsou přepínače vhodné do aplikací, kde se vyžaduje možnost vizuální kontroly stavu spínače. Ve vypnutém stavu hmatník vyčnívá z těla spínače, zatímco v zapnutém stavu je hmatník zapuštěn do těla spínače. Dráha hmatníku tlačítka je ale pouze 1mm. Tady to není kritické, neboť tlačítko je v klidovém stavu vždy rozepnuté. 
 

Robustní tělo těchto spínačů je činí vhodnými do náročného průmyslového prostředí nebo do aplikací, u kterých se vyžaduje odolnost vůči vandalům. Typické aplikace mohou být např. svářečky, prodejní automaty, automaty na jízdenky, sanitární zařízení, ale i různá medicínská zařízení.

Detailní informace najdete v katalogových listech Schurter MSM.
V případě zájmu nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.cz.

Vlastnosti / Výhody:

  1. Spínané napětí 250 V AC
  2. Spínaný proud 12A(přepínač), 3A(tlačítko), 2 póly
  3. LED podsvícení v barvách: červená, zelená, modrá
  4. Rozsah pracovních teplot -20°C až +85°C
  5. Stupeň krytí IP 64, ochranná třída IK 07
 

Download a odkazy:

Hodnocení článku: