Jste zde

Posviťte si na výrobce Cortexů. Nástroj není pouhou brožurou, zní z EBV

Když dva dělají totéž, nemusí to být totéž. Což teprve v případě, pustí – li se do výroby populárních procesorů ARM Cortex a jejich podpory hned osm výrobců zvučných jmen najednou...
Společnost EBV Elektronik (an Avnet Company), distributor polovodičových součástek s historií datovanou již od roku 1969, připravila nový užitečný nástroj pro vývojáře, kteří by se rádi rychle, přehledným způsobem a zejména pak na jediném místě zorientovali v široké nabídce početných řad stejně tak početných výrobců procesorů ARM Cortex. V pořadí již druhé vydání souhrnné příručky s názvem
 
EBV´s Cortex™ Collection a podtitulem
  • A Platform Selection Tool for Digital Designers
 
vznikalo na základě drahocenné zpětné vazby ze strany zákazníků – vývojářů, dodavatelů, třetích stran, ale též technického týmu EBV, takže nyní dostáváme do rukou zdokonalený nástroj se spoustou nového a tudíž i aktuálního obsahu, zaměřeného nejen na samotná jádra, ale též na související vývojové nástroje či celé ekosystémy.
 
Nedílnou, rozhodně však ne jedinou součástí dokumentu jsou pak parametrické výběrové tabulky. V rámci nástroje – dokumentu, čítajícího celkem 110 stran, přitom začínají až na té s pořadovým číslem 73. Pro všechny, kterým nejsou lhostejné nejnovější trendy v oblasti produktů ARM, je hned vedle volně stažitelného souboru s příponou .pdf na vyžádání k dispozici též tištěné provedení publikace.
 
 

Jde to i jinak, bez předsudků

 
Skutečnost, že se dá k rozsáhlé nabídce procesorů přistoupit i jiným způsobem, v EVB Elektronik názorně předvádí na aktuálně probíhajících summitech pro designéry, vývojáře a také projektové manažery, věnovaných právě zmiňovaným MCU Cortex. Smyslem celého semináře se mimo jiné stává nestranné přiblížení produktové nabídky procesorů ARM Cortex od největších „tahounů“ z oboru, společností Atmel, Freescale, Fujitsu, Infineon, NXP, STMicroelectronics, Texas Instruments a také Toshiba.
 
Událost, pořádaná v celoevropském (tzv. Pan-European) měřítku, se u nás v Praze uskutečnila koncem září letošního roku a krátce na to pak i v Bratislavě. Svou naprostou jedinečnost přitom EBV Cortex MCU Summit podtrhuje tím, že spíše než jen jednotlivé produkty představuje rovnou celé technologie a to zcela novým a nezaujatým způsobem, orientovaným přímo na zákazníka.
 
 
Oslovil Vás nevšední přístup distributora polovodičových součástek, společnosti EBV Elektronik? Kontaktujte místní zastoupení pro Českou republiku nebo též Slovensko a vyžádejte si více informací. Novou příručku (16 222 kB) si zároveň můžete volně stáhnout prostřednictvím tohoto odkazu, případně ji jen tak prolistovat on – line.
 
Hodnocení článku: 

Komentáře