Jste zde

Vychází katalog TME 2013. Každodenní práci nasměruje 1 800 stran

Distributor elektronických součástek, společnost TME (Transfer Multisort Elektronik), vydává katalog výrobků pro nadcházející rok 2013. Na výběr přitom dostáváme celkem devět jazykových verzí.
Užitečná publikace pro odborníky, kteří využívají nejen Internet, ale i tradičnější formy vyhledávání, se tiskne již mnoho let. Na 1 800 stránkách aktuálně nalezneme popisy přibližně 5 800 výrobků, včetně barevných snímků a schémat, seskupených do zřetelně označených tématických kapitol.
 
Na úvodních stránkách se rovněž nachází ukázky z webových stránek, umožňující seznámení s nejdůležitějšími funkcemi dostupnými na www.tme.eu. Katalog jako takový je pak dostupný v celkem devíti jazykových mutacích: polské, anglické, ruské, německé, bulharské, české, italské, rumunské a také maďarské. Své vlastní vydání nástroje pro každodenní práci s číslovkou 2013 si můžete objednat zde.
 
 
 

Do Mnichova na premiéru

 
Ve dnech 13. - 16. listopadu 2012 se bude TME účastnit v pořadí již 25. mezinárodního veletrhu elektronických součástek, systémů a aplikací electronica 2012, pořádaného v sousedním Mnichově. Akci, které se v roce 2010 zúčastnilo 2 578 vystavovatelů ze 45 zemí a 72 185 návštěvníků ze 76 zemí, doprovázejí tři mezinárodní konference, fóra, diskuze nebo též přednášky. A právě zde letos proběhne premiéra filmu o TME, který byl nedávno natočen přímo v sídle firmy. Zbývá už jen doplnit halu A6 a číslo stánku 110.
 
Zdroj: TME
Hodnocení článku: