Jste zde

Apacer B110 a B120: Power Banky nejen pro vaše smartphony

„Power Bank“, resp. přenosný zdroj energie s USB výstupem, může přispět k nerušené práci i ve vašem případě.
Dnes už má téměř každé baterií napájené zařízení s USB portem možnost nabíjení nebo napájení přes tento port. Ať už jde o smartphony, externí disky, různé modemy, dataloggery a mnohá jiná specializovaná zařízení, téměř všechny mohou být napájeny / nabíjeny nejen ze sítě, ale i přes USB rozhraní z externího přenosného zdroje se zabudovanou baterií - tzv. „Power Bank“.
 
 
Vzhledem k tomu, že je stále více zařízení u kterých lze tuto funkci využít, zařadil distributor, společnost SOS electronic, na sklad dva typy takových zdrojů - B110 a B120 od renomované společnosti Apacer. Liší se hlavně kapacitou vestavěné baterie (4 400 / 6 600 mAh). B110 má jeden USB konektor s max. výstupním proudem 5 V / 1 A, zatímco větší typ B120 disponuje dvěma USB porty s max. proudem 1,5 A / 1 A (oba porty současně max. 2,1 A). Obě „Power Banky“ je možné nabít přes port micro USB pomocí dodaného krátkého USB kabelu, umožňujícího jejich nabití např. z PC, USB adaptéru nebo z USB zásuvek na stěnu, které se stávají běžnou součástí instalací moderních staveb, např. na letištích apod. Tentýž kabel micro USB / USB A je následně možné použít pro připojení zařízení, která chceme napájet / nabíjet (přes konektor „OUTPUT“).
 
 
Drobným doplňkem obou typů se stala 5 mm bílá LED, takže B110 i B120 mohou posloužit i jako malé svítidlo s velkou výdrží. Shrnutí vlastností obou typů najdete v katalogových listech Apacer B110 a B120. V případě zájmu pište na info@soselectronic.cz.
 

 

Základní vlastnosti a výhody:

 
  • univerzální, přenosné napájecí zdroje s USB výstupem
  • 5 V / 1 A nebo 5 V / 1,5+1 A
  • dva typy s kapacitou 3,7 V/ 4 400, resp. 6 600 mAh
  • vhodné pro jakékoli přenosné zařízení s možností napájení / nabíjení přes USB port
  • indikace stavu akumulátoru
  • zabudovaná 5 mm bíla LED, sloužící jako malé svítidlo
 
 

Download a odkazy:

 
 
Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.