Jste zde

Úhlové konektory binder řady 707 – to pravé pro plošné spoje

3 a 4 pinové konektory velikosti M5 řady binder 707, určené pro osazení na plošný  spoj jsou určeny pro prostorově kritické aplikace v automatizaci, robotice nebo měřící technice a dronech.

Kruhové konektory binder nabízí další provedení. Tentokrát se řada 707 rozrostla o 3 a 4 pinové konketory velikosti M5 se zámkem, určené pro montáž na desku plošného spoje. Provedení vychází z potřeb konstruktérů bezpilotních letounů, dronů, kolaborativních robotů nebo kamerových systémů a lineárních enkodérů.  Všechny tyto aplikace vyžadují preciznost, spolehlivost spojovacích prvků i bezchybné elektrické spojení I po mnoha cyklech spojení a rozpojení.

Značku binder vyhledávají konstruktéři mimo jiné proto, že stejnou preciznost poskytují konektory a zásuvky na obou stranách. Na straně konektorového spoje jsou to dobře zapadající kontakty se stoprocentním propojením pro napájení I přenos signálů, na straně pro osazení na plošný spoj pružné poziční sloupky, které chrání konektor před otočením v průběhu pájecího cyklu. Vedle toho je precizně zpracován také detail těsnící průchodky pro kryt zařízení s těsnícím O kroužkem. Celá sestava konektoru má přitom šířku pouze 7,5mm.

Zlacené kontakty konektorů řady 707 jsou určeny pro napětí do 60V a proud 1A s izolací do 1,5kV. Polymerové tělo s těsněním zajišťuje třídu krytí IP68, rozsah provozních teplot od -25 °C do +85 °C a perfektní mechanické vlastnosti pro minimálně 100 spojovacích cyklů.

www.binder-connector.de

Hodnocení článku: