Jste zde

UniTFT displeje s Wi-Fi moduly pro efektivní řešení HMI

S aplikacemi od společnosti Display Visions je vývoj Wi-Fi HMI jednodušší než kdy dřív – jednoduše vyberte aplikační desku k inteligentnímu displeji uniTFT a máte hotovo.

Společnost Display Visions se specializuje na vývoj kvalitních průmyslových displejů s inteligentními technologiemi. Jejich snadná aplikace a uživatelská přívětivost vynikají mezi konkurencí.
Pokud řadu inteligentních displejů EA uniTFT a řadu menších displejů EA uniTFTs ještě neznáte, podrobnější informace naleznete v předešlých článcích od SOS electronic. Tyto displeje mají však již v základní verzi vyřešenou konektivitu přes USB a sériové rozhraní. Výrobce bere současně v úvahu požadavky současné doby a nabízí nám možnost rozšířit aktuální moduly i o jiné druhy konektivity a usnadnit i urychlit vývoj nejnovějších projektů.
Display Visions přichází s novými produkty, které zrychlí vývoj a usnadní práci v oblasti průmyslových displejů.

DEMOPACK s Wi-Fi/LAN na vytvoření Wi-Fi HMI

Základní sestava vývojového kitu od Display Visions, EA DEMOPACK, obsahuje 2,8” modul IPS uniTFTs plus vybraný přídavný modul – s Wi-Fi/Bluetooth nebo LAN, ale i se senzorem vlhkosti, teploty či CO2 a podobně. Přídavné moduly jsou dostupné rovněž jako samotné desky a pomocné položky. V příslušejícím datasheetu jsou označeny na první straně jako „Spare parts“. V případě Wi-Fi/BT a LAN modulů jsou to aplikační DPS EA 94998-WIFIBT a EA 94998-LAN
Zmíněné dva přídavné moduly jsou vhodné pro celou řadu displejů uniTFTs, tedy pro velikosti 2”; 2,8”; 3,5” až 4,3”. Vezmeme-li v úvahu, že jejich použitím můžeme doslova přeskočit jeden krok ve vývoji (návrh DPS, výroba, osazení), tak celkový přínos této investice je určitě nejen zajímavý, ale i hodný vyzkoušení jako rychlé představení první vizualizace projektu. EA DEMOPACK-WIFIBT i EA DEMOPACK-LAN jsme proto zařadili do sortimentu a jsou dostupné přímo z našeho skladu.

IPS TFT Display Shield 0,96” pro Raspberry Pico

Kromě přídavných modulů s Wi-Fi/LAN konektivitou, je další zajímavou novinkou od společnosti Display Visions malý, jen 0,96” IPS TFT displej EA TFT009-81AINN. Samotný displej je dostupný i bez přídavné DPS pro Raspberry Pico, ale je snadno použitelný zejména jako „display shield“ pro zmiňovaný miniaturní počítač R-Pico.
Momentálně jsou dostupné dvě verze, a to EA RaPicoTFT009 a EA RaPicoTFT009TC, tedy verze bez kapacitního dotykového panelu, ale také s ním. Oba moduly mají důkladně zdokumentovaný kód v jazyce C s podporou textu, obrázků a dotykového panelu.

Ze sortimentu inteligentních displejů a příslušenství série uniTFT od společnosti Display Visions jsme vybrali produkty s největším potenciálem a jsou dostupné pro vaše projekty přímo ze skladu SOS electronic. Další verze přídavných modulů, jakož i jiné produkty z jejich sortimentu, vám v SOS electronic rádi zajistí na objednávku v krátkém termínu a za výhodných podmínek.

Máte zájem o více informací k produktům Display Visions nebo o technické poradenství při výběru vhodného produktu? Případně máte jinou otázku či požadavek? Prosím, kontaktujte obchodní zástupce SOS electronic info@soselectronic.cz, rádi vám pomůžou.

Hodnocení článku: