Jste zde

Vodotěsné konektory Poke-Home

Jednodílné konektory drát-drát 9289-000 umožňují rychlé, snadné, přesné, prostorově úsporné, vysoce spolehlivé, IP67 připojení v terénu v řadě průmyslových, i spotřebních aplikací.

Řada konektorů 9289-000 jsou šestou řadou drátových konektorů poke-home v portfoliu KYOCERA AVX, ale jsou prvními vodotěsnými konektory v portfoliu KYOCERA. Tyto konektory mají průmyslově osvědčenou kontaktní technologii poke-home. Vodotěsné konektory drát-vodič řady jsou navrženy tak, aby zjednodušily, zrychlily a zajistily odolnost proti chybám při spojování vodičů pro širokou škálu aplikací napájení a signálu, které vyžadují vodotěsné připojení. To vše bez použití nářadí. Konektory jsou určeny pro pevné i lankové vodiče), a to umožňuje rychlé, snadné a přesné připojení s krytím IP67 přímo v terénu. Použití lankového vodiče mě převapilo, ale tato informace je uvedena v datasheetu. Není mě jasné jak se tam ten lankovy vodič jednoduše vloží.

Konektory jsou průhledné, aby bylo umožněno vizuálně potvrdit polohu drátu a zajistit správné vložení. Jsou viditelné také jednodílné kontakty z fosforového bronzu s pocínováním, které poskytují vynikající mechanickou stabilitu a maximální pevnost spojení. Konektory jsou vybaveny speciálními zarážkami, které zabraňují nepřiměřenému zasunutí.

Nové vodotěsné konektory řady 9289-000 jsou dimenzovány až pro 10 A a 1 000 VACRMS i DC a provozní teplota se pohybuje v rozsahu od -40 °C do +80 °C. Jsou určeny pro vodiče 16AWG s vnějšími průměry v rozmezí 2,0–2,2 mm nebo 3,0–3,2 mm.

Více informací naleznete na https://www.kyocera-avx.com/products/connectors/wire-to-wire/9289-000-series/

Přílohy: 
PřílohaVelikost
PDF icon 9289-000.pdf364.29 KB
Hodnocení článku: