Jste zde

VoLTE novou rodinu BG95 do nových aplikací

Řada Quectel BG95, kompatibilní s GSM/GPRS modulem M95, má mimořádně nízkou spotřebu, menší pouzdro, VoLTE, GNSS a zvýšenou bezpečnost. Vyžádejte si vzorky od SOS electronic a přesvědčte se sami.

Dlouholetý partner SOS electronic pro bezdrátové M2M a GPS moduly, QUECTEL Wireless Solutions, jde neustále kupředu s pinově kompatibilními moduly pro různé technologie. BG95 je Quectel rodina kombinovaných modulů LTE Cat M1/​​NB2 IoT/EGPRS s integrovanou funkcí GNSS. Tyto moduly jsou plně kompatibilní s 3GPP Rel. 14, nabízí maximální rychlost přenosu dat downlink 375 Kbps a uplink 1,12 Mbps.

Rodina těchto modulů se vyznačuje mimořádně nízkou spotřebou energie díky integrované RAM/FLASH, jakož i procesoru ARM Cortex A7, podporujícímu ThreadX. V porovnání s jejich předchůdcem má až o 70% sníženou spotřebu energie v PSM (Power Saving Mode) a až o 85% v režimu eDRX.

Quectel modul BG95 se může pochlubit také komplexní sadou bezpečnostních funkcí podporovaných přímo hardwarově, umožňuje spuštění důvěryhodných aplikací přímo v jádru TrustZone Cortex A7. Navíc je modul pin-to-pin kompatibilní s Quectel LTE moduly EG91/EG95, LPWA moduly BG96 a BC95, UMTS/HSPA moduly UG95/UG96 a GSM/GPRS modulem M95.

Jednoduše osaditelné SMT LGA pouzdro s rozměry 23,6 mm x 19,9 mm x 2,3 mm a vysokou úrovní integrace umožňuje systémovým integrátorům a vývojářům snadno navrhnout své DPS a využívat výhody nízké spotřeby energie a mechanické kompatibility modulu. Pouzdro LGA umožňuje plně automatizované osazení a velkosériovou výrobu.

Množství podporovaných internetových protokolů, standardních rozhraní (USB/UART/I2C/STATUS) a velký počet funkcí (ovladače USB pro systémy Windows 7/8 / 8.1 / 10, Linux a Android) rozšiřují použitelnost modulu pro širokou škálu aplikací M2M jako jsou bezdrátové POS, inteligentní měření, sledování, nositelná zařízení atd.

BG95-M1 je modul LPWA Cat M1 kombinovaný s přijímačem GNSS. Tento modul je ideální volbou pro aplikace ke sledování zařízení, jako je sdílení kol, sledování zásilek atd.

BG95-M2 je kombinací technologií Cat M1/​​NB2 + GNSS, možné využití je v aplikacích vyžadujících maximální pokrytí signálem a nízkou spotřebu energie.

BG95-M3 je kombinací Cat M1/​​NB2/EGPRS + GNSS. Tento modul by mohl být dobrou volbou pro aplikace, kde sítě Cat M1 nebo NB IoT ještě nejsou k dispozici, ale plánují se v budoucnu.

BG95-MF je kombinací Cat M1/​​NB2/WiFi + GNSS. Tento modul je vhodný pro aplikace, ve kterých se vyžaduje zabudování pomocí služby QuecLocator.

Množství rozhraní a protokolů umožňuje snadné používání modulu BG95 s různými softwarovými a hardwarovými infrastrukturami (SW+HW).

Ceny LPWA modulů najdete v internetovém obchodě SOS electronic. Více informací o produktech QUECTEL vám rádi poskytneme na adrese info@soselectronic.cz

Klíčové vlastnosti:

 • Modul LTE Cat M1/​​Cat NB2/EGPRS s velmi nízkou spotřebou energie
 • Kompaktní SMD pouzdro, ideální pro aplikace s omezenými rozměry, s omezeným prostorem
 • Jednoduchá migrace z modulů Quectel GSM/GPRS, UMTS/HSPA a LTE
 • Integrovaná RAM a Flash přímo v čipové sadě
 • Množství hardwarových bezpečnostních funkcí
 • Krátký čas uvedení zařízení na trh: referenční návrhy, testovací nástroje a včasná technická podpora minimalizují čas potřebný na návrh a vývoj
 • Robustní mechanické provedení, rozhraní (USB, UART, PCM, ADC, GPIO, I2C)
 • DFOTA, QuecLocatorTM
 • Protokoly PPP/TCP/UDP/SSL/TLS/FTP(S)/HTTP(S)/NITZ/PING/MQTT/CoAP
 • K dispozici jsou ovladače pro Windows / Linux / Android
 • Rozsah napájecího napětí 3,3-4,3VDC

 

Download a odkazy:

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.