Jste zde

Vyrábíte USB zařízení? Krabičky Hammond mu dají tvář

Snad každý souhlasí s tím, že USB rozhraní je mimořádně univerzální a po zavedení protokolu USB 3.0 není pochyb, že je to velmi perspektivní rozhraní, u kterého si každý může vybrat vhodnou rychlost přenosu. USB je momentálně asi nejrozšířenějším komunikačním rozhraním pro periferní zařízení, připojitelná k PC.
 

Kouzlo USB spočívá možná i v tom, že stejný USB port na daném (průmyslovém) zařízení můžeme v běžném provozu využívat např. pro ukládání naměřených dat, ale v případě potřeby i např. pro diagnostiku, nastavení parametrů, přepsání FW apod.

Podobně různé dataloggery a jiná malá přenosná zařízení profitují z USB protokolu a právě pro tyto přináší společnost Hammond sérii krabiček 1551 USB. Tento kanadský výrobce vyrábí velké množství typů krabiček v různých verzích, ale dosud nevyráběl krabičky vyloženě určené pro USB zařízení. To se však změnilo uvedením série 1551 USB, která obsahuje celkem až 15 modelů (tři velikosti v pěti barvách):

 • 1551 USB1 – 35*20*15,5 mm (LxWxH)
 • 1551 USB2 – 50*25*15,5 mm
 • 1551 USB3 – 65*30*15,5 mm

  


Jak vidíme, krabičky pokrývají nejčastější rozsah velikostí od délky již 3,5cm až po 6,5 cm. Všechny velikosti jsou dostupné v pěti modifikacích (barvách):

 • BK – černá (RAL 9011 Black)
 • GY – světlešedá (RAL 7035 Grey)
 • TCL – transparentní čirá (Translucent clear)
 • TSK – transparentní kouřová (Translucent smoke)
 • TRD – transparentní červená (Translucent red)

Všechny krabičky mají povrch s jemnou sametovou texturou. Vybrané typy 1551 USB již máme na skladě, všechny ostatní verze Vám můžeme na objednávku dodat v krátkém termínu a za výhodných podmínek.
V případě zájmu o jakékoliv produkty HAMMOND nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.cz.

Výhody/vlastnosti:

 1. plastové krabičky, vhodné pro USB zařízení
 2. dostupné v 3 velikostech
 3. dostupné v 5 barvách
 4. včetně výřezu pro USB A konektor
 5. vnitřní výstupky pro upevnění DPS

 

Download a odkazy

 

Hodnocení článku: