Jste zde

Obvod CMX975 pro frekvence do 2.7GHz

CMX975 integrovaný obvod, který se používá ke konstrukci vysokofrekvenčních vysílačů, které pracují až do 2,7 GHz a vyžadují vysoký výkon a nízkou spotřebu energie. Jeho výhodou je miniaturní pouzdro VQFN o velikosti 6x6mm. Ideální pro aplikace v mobilních družicových službách (MSS), vojenské komunikace, systémy sledování letadel, vysoce výkonné ISM rádiové aplikace a univerzální RF / IF komunikační systémy.

CMX975 je novinkou ve speciální řadě obvodů od CML Microcircuits. Tato skupina obvodů se nazývá  CML RF Blocks. Poskytuje flexibilní, vysoce výkonné integrované obvody potřebné pro profesionální radiostanice HF / VHF / UHF, bezdrátové datové terminály, bezdrátové mikrofony a námořní a letecké rádiové systémy.  Vysokofrekvenční syntezátor CMX975 pracuje až do 3,6 GHz pomocí plně integrovaného interního VCO nebo až do 6GHz s externím zdrojem kmitočtu. Syntezátor IF využívá celočíselný dělič a je schopen fungovat až do 1GHz. Má integrovaný VCO vyžadující pouze externí induktor pro nastavení frekvence. Interní děliče a vyrovnávací paměti jsou k dispozici pro syntezátor nebo PLL. Tím je schopen generovat širokou škálu frekvencí.

Vlastnosti:

  • Konvertor 1 až 2,7 GHz UP/DOWN: Konfigurovatelné potlačení postranního pásma nebo normální mód Tx, Lze kombinovat s  CMX973.
  • Integrovaná LNA:  1,7 dB šumu na 1,5 GHz, 18dB programovatelný rozsah zisku
  • RF syntezátor / PLL: Fractional-N 24-bitový dělič, Výstupní rozsah 338MHz - 3,6 GHz, Programovatelný výstupní dělič, Funkce rychlého zamknutí, Programovatelný nabíjecí proud, -212dBc / Hz normalizovaný fázový šum
  • IF syntezátor / PLL: Integer-N 14-bitový dělič,  Výstupní rozsah 31 MHz - 1 GHz, Programovatelný výstupní dělič
  • Integrovaný LDO regulátor s nízkým šumem
  • Jedno napájení 2.7V až 3.6V
  • Podporováno digitální rozhraní 1.8V
  • C-BUS
  • Provozní teplota 40 ° až + 85 °
  • Malé pouzdro VQFN (6mm x 6mm)

 

Vývojová deska EV9750

Pro detailní poznání všech vlastností obvodu CMX975 je ideální volbou vývojová a zárověň demonstrační deska EV9750. Důležité signály jsou vyvedeny na konektory, a tím lze obvod podrobit důkladnou analýzou.

Více informací získáte na stránkách výrobce: http://www.cmlmicro.com/products/CMX975_PLL_VCO_RF_Building_Block

Pro dostupnost, cenu nebo jiné konkrétní informace kontaktujte distributora  Ryston Electronics. Popřípadě využijte přímého kontaktu na pana Michala Pavelku: michalp@ryston.cz.

Přílohy: 
PřílohaVelikost
PDF icon cmx975_datasheet.pdf3.94 MB
PDF icon cmx975productpreview.pdf902.09 KB
PDF icon ev9750_um.pdf1.38 MB
Hodnocení článku: