Jste zde

Využijte výhod 5G, WiFi6E a GNSS s multifunkční anténou 9 v 1

Kombinovaná anténa 2J6B86JBCFf-B16J od 2J Antennas nabízí vysoký výkon, odolnost, přesnost a spolehlivost, které nahradí devět samostatných antén. Byla navržena pro kritickou komunikaci a je připravena stát se nejlepší volbou pro příští generaci mobilních služeb.

5G NR MIMO, 4× WiFi-6E MIMO a GNSS anténa v jednom pouzdře

Lehká anténa 2J6B86JBCFf-B16J od výrobce 2J, chráněná patentovaným pouzdrem, je určena pro montáž na tyč a navržena pro rychlé 5GNR, WiFi-6E 2.4/5.0/6.0 a GNSS pásma, která pracují v rámci frekvencí 617 MHz– 7125 MHz.
Mluvíme o vysoce výkonné a účinné anténě, která nabízí vynikající konektivitu, přesnost a spolehlivost pro širokopásmové MIMO, bezdrátové připojení a navigaci, což umožňuje zařízením zůstat online při pohybu přes oblasti s různou kvalitou pokrytí.
Navržena je pro MU-MIMO (více uživatelů) a aplikace mobilních terminálů s vynikajícím ECC (envelope correlation coefficient) a bez nulového výkonu. Je volbou číslo 1 pro další generaci mobilních služeb, kde jsou výkon a spolehlivost nesmírně důležité – jako například bezpečnostní složky, lékařská pomoc a veřejná doprava, ale také automobilový průmysl a průmyslová automatizace.
Kombinovaná anténa 2J6B86JBCFf-B16J je k dispozici v různých kombinacích, aby vyhovovala potřebám různých aplikací.

Specifikace

4x WiFi-6E 2,4/5,0/6,0 GHz ISM MIMO

Kabely č. 5 až 8 jsou určeny pro zařízení, která fungují v rámci standardů Wi-Fi, BT, ZigBee, ISM, SigFox a LoRa.

Pásma 2,4/5,0/6,0 GHz a technologie WiFi-6E kombinují kapacitu s dlouhým i krátkým dosahem a velmi velkou kapacitou datového přenosu, aniž by konkurovaly provozu jiných zařízení nebo sítí. Výsledkem jsou kanály s velkou šířkou pásma, zvýšená bezpečnost, menší rušení a snížení přetížení sítě. Díky tomu je anténa ideální pro aplikace, které vyžadují rychlejší Wi-Fi, připojení v reálném čase a konzistentní dostupnost sítě.

4x mobilní 5G NR/4G LTE/3G/2G MIMO

Kabely č. 1 až 4 jsou určeny pro mobilní zařízení, která fungují v rámci standardů 5GNR, FirstNet, CBRS, 4G LTE, CAT-X, CAT-MX, CAT-NBX, 3G a 2G.

Díky rychlé technologii 5GNR a nasazení edge computing překonává tato anténa svoji konkurenci. Cílem výrobce, 2J Antennas, bylo vytvořit anténu s vysokým ziskem a vysokou účinností v rámci frekvenčních pásem 617–5925 MHz při zachování 360stupňové vyzařovací charakteristiky signálu v plném rozsahu bez tzv. slepých směrů.

GNSS GPS/GLONASS/BeiDou/Galileo/QZSS

Kabel č. 9 je navržen pro přesné navigační aplikace, které fungují v rámci standardů GPS, GLONASS, Beidou, Galileo a QZSS.

Signál je přijímán ve všech rovinách a maximalizuje konektivitu tím, že zabraňuje konfliktům se šířícími se signály, které jsou běžné při „rádiově průsvitných“ překážkách a hluchých místech v městských oblastech.

Kombinovaná anténa 2J6B86JBCFf-B16J 9 v 1 může udržovat aktivní zisk 28 dB/2,7 V s BR (bound rejection) ~ 43 dBc. Obsahuje ochranu před elektrostatickým výbojem (ESD) až do 2 KV a předfiltr SAW potlačující nepotřebné frekvence (v rozsahu 1561–1602 MHz) od přechodu z antény do přijímače.

Antény 2J6B86JBCFf-B16J a její instalace

Anténa 9 v 1 je typu ground plane independent a lze ji pomocí adaptéru snadno namontovat na sloup, který zaručí spolehlivou a trvalou instalaci na vozidlech nebo jakýchkoli konstrukcích.

Výrobce nabízí tyto antény s možností lepicí, magnetické a šroubové montáže podle typu a potřeby aplikace. Další podrobnosti naleznete u produktu 2J4H86PCFf  (Stellar Series).

Nízkoprofilové pouzdro antény má na výšku pouhých 53 mm, je vyrobeno z ASA UV stabilního materiálu s krytím IP67/IP69, které nabízí odolnost s nejvyšší úrovní ochrany proti vodě a vlhkosti.

Koncovky antény jsou standardní SMA-Male (5GNR & GNSS)/SMA-Male-RP (WiFi-6E ISM) a dodávají se s nízkoztrátovými 300 cm dlouhými kabely D302 (5GNR/WiFi-6E ISM)/LL100 (GNSS). Výrobce je na požádání dokáže přizpůsobit podle potřeby. Všechny kabely jsou vyvedeny z jedné strany krytu antény a jsou navrženy tak, aby nabízely optimální způsob montáže.

Společnost 2J Antennas nabízí širokou škálu alternativních konektorů a délky kabelů, aby bylo možné splnit jakékoli potřeby aplikace. Všechny produkty 2J Antennas jsou navrženy a vyrobeny bez nebezpečných materiálů a při zachování plné shody s nařízeními REACH a RoHS.

Doporučené aplikace s využitím antény 2J 9 v 1:

 bezdrátová širokopásmová komunikace

 • soukromé sítě
 • mobilní data a hlas
 • datové terminály, základnové stanice a směrovače
 • kritické komunikace a veřejná bezpečnost
 • bezpečnostní složky
 • lékařská pomoc
 • flotily prvního zásahu
 • hasičské sbory
 • přesná navigace
 • sledování/mapování
 • průmyslové stroje
 • automobilový průmysl a doprava
 • autobusy/tranzit
 • železnice
 • telematika
 • veřejné služby
 • mobilní modemy

Společnost 2J Antennas dokáže každou svou anténu přizpůsobit vaší aplikaci různou délkou kabelů, různými typy konektorů nebo způsobem montáže. Kromě těchto faktorů má na cenu vliv i odběrné množství, proto jsou ceny dostupné na vyžádání. Pošlete vaše požadavky a SOS electronic od výrobce vyžádá cenovou nabídku na anténu přesně pro vaše potřeby.

Máte zájem o více informací k produktům 2J Antennas nebo o technické poradenství při výběru produktu? Případně máte jinou otázku či požadavek? Prosím, kontaktujte obchodní zástupce SOS electronic info@soselectronic.cz, rádi vám pomůžou.

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.