Jste zde

WD iNAND MC EU521: rychlá flash pro zařízení 5G

Nová paměť iNAND MC EU521 s funkcí Write Booster pro výrazné zvýšení výkonu u sekvenčního zápisu umožní dosahovat rychlostí až 800 MB/s při standardech UFS 3.1 JEDEC.

Paměťové flash čipy Western Digital iNAND MC EU521 pro interní paměť umožňují výrobcům a vývojářům mobilních zřízení využít plně výhod širokopásmového rozhraní UFS 3.1 (4/2) a také technologii SLC (single-level cell) NAND při načítání do mezipaměti. Nová použitá technologie umožňuje zvýšit rychlost sekvenčního zápisu až na turbo rychlost dosahující 800 MB/s a zajistí tak vysoký uživatelský komfort a lepší práci s aplikacemi jako jsou stahování formátů 4K a 8K, přesouvání velkých souborů z cloudových úložišť nebo hraní her. Paměťové chipy iNAND EU521 budou dostupné od března tohoto roku v kapacitách 128 GB a 256 GB. Nová paměť podporuje standardy JEDEC a UFS 3.1 a nabízí funkci Write Booster.
Western Digital je tak mezi prvními v odvětví, kdo poskytuje komerční úložiště optimalizované pro aplikace a možnosti standardu UFS 3.1 5G.Nové čipy  poskytují aplikacím 5G dodatečnou zapisovací schopnost a vylepšené načítání do mezipaměti, což pomůže chytrým telefonům poskytovat vyšší rychlosti stahování, zrychlení ukládání velkých souborů a podporu dalších aplikací náročných na zpracování dat.

https://www.westerndigital.com/products/embedded-removable-flash/mobile-inand-ufs-series-embedded-flash-drives

Hodnocení článku: