Jste zde

XP Power-napájecí zdroje AC-DC, DC-DC měniče i vysokonapěťové zdroje

XP Power je známá plně integrovanými, vysoce účinnými a cenově dostupnými napájecími řešeními pro návrháře. V nabídce se nachází napájecí zdroje AC-DC, DC-DC měniče a vysokonapěťové napájecí zdroje.

V portfolio XP Power lze najít stovky typů zdrojů pro nejrůznější typy zástavby na desku plošného spoje, do zařízení, 19" rozvaděčů nebo systémových skříní:

  • Řada MCE: Kompaktní 3–40W napájecí zdroje AC-DC pro montáž na desku se zdravotnickým schválením přinášejí systémovým návrhářům výhody v podobě snadného začlenění do pestré palety zdravotnických aplikací s hodnocením BF, včetně zobrazování, léčby pacientů, chirurgického vybavení a domácí zdravotnické péče.
  • Řada DRC: Tato řada nízkoprofilových 30–100W napájecích zdrojů s nízkou hmotností a montáží na kolejnice DIN představuje praktické a cenově výhodné řešení pro převod energie ve spoustě průmyslových a komerčních aplikací.
  • Řada LCS: Uzavřené 35–150W napájecí zdroje AC-DC jsou ideálním řešením pro průmyslovou elektroniku, technologické vybavení a vybavení domácností, jako jsou například pomocné napájecí zdroje, bezpečnostní instalace, řízení osvětlení, systém pro řízení chytrých domácností nebo kanceláří, vstupenkové systémy nebo výdejní automaty.

  • Řada AQM: Zdravotnické externí 200–300W napájecí zdroje založené na technologii wide-bandgap GaN zabírají díky svým ultra kompaktním rozměrům poloviční objem oproti klasickým produktům a nabízejí vysokou účinnost, nízký pohotovostní příkon a izolaci 2xMOPP, díky čemuž jsou ideální pro širokou paletu zdravotnických aplikací.
  • VR/SVR: Vysoce efektivní neizolované 0,5A, 1A a 2A spínané regulátory PoL DC-DC jsou řešením, které dokáže pracovat s širokým vstupním rozsahem stejnosměrného napětí a nastavitelnými výstupními napětími. Mezi vhodné aplikace patří vestavěné výpočetní systémy, přístrojová technika a systémy řízení procesů.
  • Řada IAS/IES:  Tyto izolované 1W DC-DC měniče jsou ideálním řešením pro izolaci napěťových větví v architektuře distribuovaného napájení, jako například analogové, digitální, datové a reléové obvody. Tato produktová řada se vyznačuje kompaktním designem s dlouhou životností, vysokou účinností, ochranou proti zkratu a vysokými provozními teplotami.

https://www.xppower.com/products

Kompletní řada produktů XP Power je dostupná v distribuci Farnell.

Hodnocení článku: