Jste zde

Zajímá vás strojové vidění a Kria od Xilinx? Podívejte se na webinář!

Element14 s AMD pořádají webinář o strojovém vidění a robotice s využitím sady Kria KR260.

Komunita element14 a AMD pořádají webinář o strojovém vidění se základní robotickou soupravou Kria KR260. Webinář proběhne 18. května od 11:00 do 12:00 CST, tedy od 19:00 do 20:00 středoevropského letního času.

Se základní robotickou soupravou Kria KR260 a souborem knihoven Kria Robotics Stack (KRS) můžete snadno sestavit úplný robotický systém s prostředím na bázi ROS 2 a deterministickou komunikací s nízkou latencí, která spojuje systém v modulu Kria připravený na výrobu s SOM Kria. Tím vzniká adaptivní systém, do kterého se snadno zavádějí nové verze nejrůznějších algoritmů a který se dobře škáluje do vícero projektů. 
Karan Kantharia ze společnosti AMD na webináři představí základní robotickou soupravu Kria KR260 a předvede, jak se používá k hardwarové akceleraci systému ROS 2 a systémů strojového vidění.

„Máme velkou radost, že se společností AMD můžeme uspořádat tak slibný webinář,“ uvedla Dianne Kibbey, která v komunitě element14 zastává funkci Global Head of Community and Social Media. „Základní robotická souprava Kria KR260 je vynikající nástroj na vyvíjení adaptivních robotických systémů, a už se nemůžeme dočkat ohromujících projektů, které s ní členové naší komunity vytvoří.

Co se na webináři dozvíte:

  • Jaké technologie budou mít hlavní roli v oblasti robotiky.
  • Přehled hardwaru starter sady KR260.
  • Jaké aplikace kompatibilní se systémem Ubuntu 22.04 můžete bez využít k vytváření okamžitě použitelných robotických systémů.
  • Jak KRS usnadňuje a zefektivňuje vývoj s ROS 2 (Humble edition).
  • Jak si nová souprava vede ve srovnání s nejpoužívanějšími platformami pro robotické vývojáře.
  • Jak rozšířit konektivitu se standardy jako SLVS-EC, 10 GigE Vision a Time Sensitive Networking.

Kromě toho komunita element14 a společnost AMD věnuje základní robotickou soupravu Kria KR260 v hodnotě přibližně 9200 Kč třem účastníkům, kteří v následném prostoru na dotazy budou klást nejlepší otázky. 
Na webinář se můžete registrovat na webových stránkách komunity element14. Nenechte si ujít příležitost poznat budoucnost robotiky a přínosy základní robotické soupravy Kria KR260. Další podrobnosti a pokyny k registraci naleznete na stránkách komunity element14: https://community.element14.com/learn/events/c/e/1646.

Hodnocení článku: