Jste zde

Zdroj Vox Power VCCM600 nabízí mnoho pokročilých funkcí bez ventilátoru

Řada konfigurovatelných napájecích zdrojů chlazených vedením VCCM600 od Vox Power kombinuje výhody modulárního napájecího zdroje s vysokou spolehlivostí architektury bez ventilátoru.

Jednotka poskytuje 600 wattů a až 750 wattů špičkového výkonu po dobu 5 sekund v odolném balení 10x18x4 cm (4” x 7” x 1,61"). VCCM600 je dokonalým řešením napájení pro náročné lékařské a průmyslové aplikace, kde je spolehlivost a bezhlučnost klíčová.

Řada VCCM600 může být konfigurována jako kondukční, konvekční nebo nuceně chlazené řešení v závislosti na aplikaci (pevný chladič, chlazení vzduchem, nebo kapalinový chladící systém) což umožňuje použití kdekoli od kontrolovaného prostředí laboratoří až po drsné průmyslové podmínky. Každé nakonfigurované řešení může pojmout až 4 izolované výstupní moduly DC s výstupy od 1,5 do 58 V DC při 150 wattech na kanál a každý modul využívá 100% SMT komponenty k zajištění spolehlivosti. Mezi další funkce patří napájení 5V/1A a 5letá záruka.

Standardní funkce zahrnují plný rozsah nastavení výstupního napětí, externě ovladatelné napětí a proud a sériové a paralelní zapojení výstupů. Jedinečný designový přístup a techniky rozptylu tepla umožňují, aby byla jednotka namontována prakticky v jakékoli orientaci, což návrhářům systému poskytuje větší flexibilitu. Řada je schválena podle nejnovějších lékařských a průmyslových bezpečnostních norem a nabízí špičkové specifikace a design v oblasti podpory aplikací.

Technické detaily zdrojů VCCM600 najdete na www.vox-power.com.

Hodnocení článku: