Jste zde

Ze života vývojáře aneb máte zájem přispívat na HW.cz ?

hw-family-logotypes.png

Měli byste zájem příležitostně přispívat svými postřehy a nápady na HW.cz? Rádi bychom zpestřili obsah serveru o praktické informace ze života vývojářů, ale protože ne vždy je klasický formát článku vhodný, připravili jsme pro Vás možnost tvořit a zadávat příspěvky sami formou Blogu.

Oproti obvyklé diskuzi není rubrika "Ze života vývojáře" téměř nijak omezena a autor má možnost tvořit obsah i po grafické stránce dle svých vlastních představ. Snadno tak budete moci číst články stématy jako "Protivný prodavač v GM”, “Pozor, chyba v kompileru GCC pro 8051RE2”, “JTAG ktery neJTAGuje s AVR” či “Jak jsem nezaparkoval na Amperu”. Jediné omezení tak představuje reklama kde si HW.cz vyhrazuje právo tuto odstranit.

Takto vytvořené články se nebudou zobrazovat v seznamu článků (s výjimkou mimořádně zajímavých příspěvků), ale bude pro ně vytvořena zvláštní rubrika kde 5 posledních příspěvků bude zobrazováno jako seznam v postraním boxu. Plánujeme vlastní RSS kanál a další služby a funkce s tímto "blogem" spojené.

Co za to? 

Příspěvky budou zveřejňovány především pro šíření zkušeností. V pravidelných intervalech pak bude k dispozici čtenářská anketa o nejzajímavější a nejnezajímavější příspěvek .Oba "vítězné" články pak budou redakcí odměněny..

Jak se mohu  zúčastnit?

Je to snadné. Pokud  máte nápad, řešení či  zkušenost o kterou se chcete podělit s ostatními, stačí se zalogovat na HW.cz, kliknout v pravém sloupci na odkaz "Vytvořit obsah" a následně vybrat "Ze života vývojáře". Bez vlastního účtu na HW.cz to však s ohledem na spam a roboty opravdu nejde. Na druhou stranu Vam vlastní účet zpřístupní další funkce portálu.


 

A nyní si můžete vytvořit příspěvek sami. K dispozici máte HTML editor (nebo můžete využít přímo vkládání HTML kódu), nahrávání obrázků (obrázky prosím nahrávejte k nám na server, ušetříte tím za pár let nám i ostatním řadu problémů) atd. Standardně je k dispozici omezený rozsah povolených HTML tagů. Pokud Vám toto nestačí, napište nám e-mail a po dohodě vám zvýšíme práva.

Komentáře

otázka je "co je a co není reklama". Jestliže napíšu o novém výrobku bude vhodné uvést jeho výrobce a to už je reklama. Když budu psát o tom, že prodavač v té či oné prodejně nerozeznal Jeníčka konekrot od Mařenky konektoru, bude asi třeba uvést tu prodejnu a zase to je reklama. Naprostý extrém v tomto směru je redakce jistého českého časopisu pro amatéry elektroniky, která otiskne i úplnou volovinu, když u redakce objednáte současně nějaký placený inzerát. A když inzerát neobjednáte, tak vám článek seškrtá a uveřejní pod vlastním jménem.

Samuel Hopkins
senior consultant
Bohemia House UK Ltd

Dobrý večer,
Chcel by som dať jedno navrhnuté zapojenie, ale nemôžem sa dostať do "Přidat ze života vývojáře". Dájú sa tu ešte posielať články? Keď áno, kde robím chybu? Vľavo hore je "vytviřit obsah - ze života vývojáře - článek. Po kliknutí mi vypíše "Přístup byl zamítnut. Nemáte oprávnění přistupovat na tuto stránku. "

Ďakujem.

Zkuste prosím vložit příspěvek nyní, vše by již mělo fungovat jak má. V případě dalších dotazů mě kontaktujte na robenek@hw.cz .