Jste zde

Ztráta signálu nezastaví přijímač GNSS L1/L5

Díky vícekanálovému a vícesystémovému přijímači GNSS zjistí vaši polohu i při ztrátě signálu. Modul Quectel LC79D podporuje pásma L1 a L5 pro satelity GPS, Galileo a QZSS, pásmo L1 pro satelity GLONASS a BeiDou, jakož i pásmo L5 pro satelit IRNSS.

GNSS modul LC79D je kompatibilní s AIS-140 (Automotive Industry Standard 140). Integrované LNA a SAW filtry slouží k zajištění lepší navigace v podmínkách slabého signálu nebo jiných nepříznivých podmínkách. 
Pokročilé řešení správy napájení s nízkou spotřebou energie umožňuje snímat a určovat polohu GNSS s nízkou spotřebou.

Volitelná funkce Dead Reckoning zabezpečuje vysokou přesnost při určování polohy

V porovnání s GNSS moduly pracujícími pouze v pásmu L1 zvyšuje modul LC79D výrazně počet satelitů zapojených do sledování a určování polohy, čímž významně snižuje efekt odražené vlny způsobený výškovými budovami v městském prostředí, snižuje TTFF a zlepšuje přesnost určování polohy.

Díky svému vynikajícímu potlačení driftu pozice a zvýšené přesnosti určování polohy v prostředí hustých městských zástaveb je vhodným řešením pro systémy sledování v reálném čase.

Kompaktní design, nízká spotřeba energie a vysoký výkon ho předurčuje pro sledování vozidel, osob a majetku, jakož i ke sdílení aplikací elektrické mobility. 
Více informací k produktům značky Quectel nebo k modulu GNSS LC79D najdete v sortimentu SOS electronic. Pokud potřebujete poradit s výběrem, neváhejte je kontaktovat na adrese info@soselectronic.cz.

 Klíčové vlastnosti LC79D:

  • Ultra kompaktní pouzdro: 10,1mm × 9,7mm × 2,4mm
  • Multi-GNSS engine pro GPS, GLONASS, IRNSS, BeiDou, Galileo a QZSS
  • Podporuje duální pásma GNSS (L1, L5)
  • Podporuje AGNSS
  • Zabudovaná LNA pro lepší citlivost
  • Podporuje rozhraní SPI *, UART a I2C
  • Podporuje SDK příkazy Quectel
  • Volitelné funkce pro jednostopé a dvoustopé dopravní prostředky Dead Reckoning

Download a odkazy:

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.