Jste zde

Expozice za nejlepší cenu? Na AMPER 2016 myslíme již nyní

Strašit Vánocemi v létě? Ale kdepak! Veletrh vypukne až v březnu a léto, to pro změnu ještě ani nezačalo.
Předchozí ročník navštívilo na 44 500 návštěvníků, kteří zhlédli expozice 600 firem na čisté výstavní ploše pokrývající téměř 14 tisíc m2. A přední událost v oboru elektro v České republice a na Slovensku se plánuje také pro rok příští.
 
 
Své místo zde pravidelně nacházejí též zahraniční firmy, jen letos přijelo z 21 států hned 124 vystavovatelů. Mezi nejvíce zastoupené země patřilo Slovensko, Německo, Polsko, Rakousko a Švýcarsko. Lze předpokládat, že i 24. ročník veletrhu nebude výjimkou, a potvrdí tak výsadní postavení 4denního „svátku“ elektrotechniky a elektroniky.
 
Potkáte se nejen se špičkami v oboru, ale také se začínajícími firmami, které přinášejí novinky, a rozšiřují tak oblast elektroniky a elektrotechniky o zajímavé exponáty nebo poznatky. Stejně jako každý rok bude i AMPER 2016 patřit především odborníkům, obchodníkům a profesionálům, kteří chtějí představit své exponáty a služby. Nabízí se proto možnost uzavírat nové obchody a poznávat další partnery. Pokud se k odborníkům či obchodníkům hlásíte i Vy, neměli byste v Brně chybět.
 
24. ročník mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace a komunikace proběhne od 15. do 18. března 2016 (úterý až pátek) v moderních halách P, F a V brněnského Výstaviště. První uzávěrka přihlášek je přitom stanovena již k 30. červnu 2015. Chcete svou výstavní expozici přihlásit za nejvýhodnější cenu? Zbytečně tedy neotálejte a podejte si přihlášku co nejdříve (formulář ke stažení zde).
 
 
 
Hodnocení článku: