Jste zde

CODICO rozšiřuje své portfolio o relé pro zelenou energii

Codico nalezlo spolehlivého partnera SONG CHUAN pro uspokojení poptávky z energetického průmyslu. V první řadě se podíváme na historii a zaměření společnosti SONG CHUAN a pak si představíme její portfolio.

SONG CHUAN je soukromá společnost, která byla založena v roce 1974 a začala vyrábět specializovaná elektromechanická výkonová relé. Sídlo a vedení se nachází v Taipei na Tchaj -wanu. Výroba se nachází na Tchajwanu, Číně a ve Vietnamu. Hlavní sídlo dohlíží na výzkum a vývoj, pilotní výrobu, projektování a montáž výrobních zařízení a nástrojů, nákup materiálu, zátěžové testování, nákup a logistiku, prodej a marketing a technickou pomoc a služby pro globální zákazníky.

Dlouhodobá zkušenost s vývojem a výrobou relé řadí SONG CHUAN mezi globální špičky v oblasti inovací. Díky jejich strategickému zaměření na rozvoj portfolia v oblasti zelené energie je SONG CHUAN velmi silným partnerem pro vývoj jakéhokoli druhu aplikace na tomto trhu. IATF 16949 a použití technik APQP zajišťují špičkovou kvalitu produktů.

SONG CHUAN mají vlastní vývojový tým, který se věnuje výzkumu a vývoji výrobních strojů a přípravků, návrhu a konstrukci nástrojů pro kovové a plastové součásti. Sekvenční procesy pomáhají poskytovat včasnou technickou podporu a rychle vyvíjet produkty dle požadavků zákazníka. Výsledná kontrola odpovídá standardu APQP / PDCA a testovací laboratoře, které provádějí prototypové i sériové testy,  jsou certifikovány podle normy IEC 17025.

Codico s podporou SONG CHUAN se zaměřilo na produkty zelené energie. To zahrnuje následující dvě hlavní oblasti:

  • Photo Voltaic: DC bezpečnostní spínače a izolační relé pro bezpečné oddělení mezi DC a AC stranou
  • E-Mobility: OBC & EVSE, nabíjecí stanice, nástěnné boxy, nabíjecí kabely

V přiložené tabulce jsou uvedeny hlavní produkty pro střídavé a stejnosměrné spínání. Miniaturizace a udržet samoohřev na co nejnižší úrovni jsou klíčovými vlastnostmi těchto produktů.

Toho je dosaženo správnou konstrukcí systému cívek, aby byl udržovací výkon co nejnižší. Díky speciálnímu zaměření na kontaktní systém se dosáhlo minimálního odporu v sepnutém stavu po celou dobu životnosti.

Stránky výrobce:  http://www.songchuan.com/sc/index.php/en/category/uncategorized-en/

Pro více informací kontaktujte distributora: Jakub.Novak@codico.com, mobil: +420 727 985 514. Zde také můžete směřovat veškeré své dotazy. 

Hodnocení článku: