Jste zde

Do knihovny: Řešení pro vývoj robotiky podle Mouseru

V rámci své knihovny zdrojů otevřel Mouser uzel robotiky. Centrum robotických zdrojů Mouser shromažďuje videa, e-bookya produktové informace na jednom místě, což uživatelům usnadňuje objevování mnoha pokroků v robotice.

Mouser analyzuje různé příležitosti, které tyto technologie představují, ať už jde o průmyslové sklady nebo autonomní zavazadla spotřebitelů, a sdílí řešení, která pomáhají vyřešit vývojové výzvy. Vývojář se tak může minimálně přiučit, jak stejný problém řeší různí výrobci komponent.

Nabídka zdrojů samozřejmě kopíruje portfolio, dodávané v distribuci Mouser , včetně následujících řešení, vhodných pro robotické aplikace:

  • Xilinx Kria KR260 Robotics Starter Kit je navržen tak, aby podporoval zákazníky s platformou pro navrhování jejich nosných karet s Xilinx K26 SOM. Je kompletní s vysoce výkonnými rozhraními a nativní podporou ROS 2 pro snadný vývoj konstruktéry robotiky a softwarovými vývojáři – nejvhodnější pro robotické a průmyslové aplikace.
  • Intel RealSense Depth Camera D405 je stereo kamera s krátkým dosahem, která poskytuje submilimetrovou přesnost pro potřeby počítačového vidění na blízko. Senzory s vysokým rozlišením, barvami a globální hloubkou závěrky poskytují odpovídající data RGB a hloubky pro lepší uživatelský zážitek.
  • Bosch BHI260AP Self-Learning AI Smart Sensor je pokročilé řešení typu „vše v jednom“ pro neustále zapnuté senzorové aplikace, které obsahuje 32bitový zákaznicky programovatelný mikrokontrolér a šestiosou IMU. Díky kompaktní velikosti je vhodný pro aplikace s omezeným prostorem, jako jsou chytré hodinky, náhlavní soupravy pro smíšenou realitu a zařízení do uší.
  • NXP  i.MX 8M Nano UltraLite Applications Processor kombinuje nejmodernější funkce specifické pro média s vysoce výkonným zpracováním a nízkou spotřebou energie. Má širokou škálu aplikací, od audio systémů po zdravotnictví, a může se pochlubit působivou energeticky efektivní technologií 14FinFET, která poskytuje škálovatelné, bezpečné a cenově výhodné čtyřjádrové zpracování až po okrajová zařízení IoT.

https://resources.mouser.com/robotics/ .

Hodnocení článku: