Jste zde

E-book Qorvo a Mouser Electronics jde k jádru V2X

The Future of Automotive experti firem Qorvo a Mouser nabízejí bohaté a praktické analýzy technologií včetně architektur typu vehicle-to-everything (V2X), ultraširokopásmové (UWB) komunikace a palubních nabíječek (OBC) pro elektrická vozidla. 

Automobilový průmysl v současnosti zažívá širokou škálu technologických inovací. Jak výrobci automobilů investují do designu elektrických vozidel, mění se nejen pohon, ale také infotainment a moýnosti komunikace. Ty spějí ke konceptu  i propojeného vozidla. E-book  The Future of Automotive  nabízí řadu článků zkoumajících produkty a řešení, na kterých jsou tyto inovace založeny.

Nový e-book se  detailně věnuje řadě otázek samotné komunikace a přináší také několik konkrétních řešení Qorvo a spojuje automobilové designéry s komponentami, které umožní další generaci automobilových designů. Automobilový AFE modul QPF1002Q je optimalizován pro mobilní systémy V2X a podporuje monitorování v reálném čase prostřednictvím přímého přenosu s nízkou latencí v pásmu 5,9 GHz Intelligent Transportation System (ITS). Další AFE modul QPF1003Q Wi-Fi   je navržen pro vícestandardní systémy, které podporují infotainment Wi-Fi v propojených vozidlech.

Elektronická kniha také obsahuje informace o filtru QPQ2200Q 5855 MHz až 5925 MHz RF bulk acoustic wave (BAW). Filtr QPQ2200Q umožňuje koexistenci signálů Wi-Fi a LTE se signály C-V2X/DSRC připojeného vozidla a podporuje řadu současných funkcí potřebných pro automobilový zážitek nové generace. 
 https://www.mouser.com/news/qorvo-automotive-design/qorvo-future-automotive-ebook.html/ .

 

Hodnocení článku: