Jste zde

Připojení k Wi-Fi vždy a všude. Správný modul vyberete s Codico

Codico rozšiřuje svou nabídku Wi-Fi modulů. Možností je spousta. Stačí si jen vybrat, příp. si při volbě toho nejlepšího řešení nechat odborně poradit.
K prvnímu lednu letošního roku se společnost Codico stala oficiálním distributorem firmy Compex. Portfolio zastupovaných výrobců Wi-Fi modulů se tak nyní skládá z firem 8devices, Compex a Wistron stavějících na obvodech firmy Qualcomm, kterou Codico rovněž zastupuje (na HW.cz jsme psali též Wi-Fi moduly pro internet věcí se vším všudy).
 
Vybrané Wi-Fi moduly v nabídce distributora. Zleva Carambola 2 (8devices), WLE900VX (Compex) a DNXA-97 (Wistron); pozn.: není v měřítku
 

Vybírejte přehledně:

V České republice tak musí trh s Wi-Fi moduly počítat s dalším významným hráčem. Možnosti litevských 8devices jsme již dříve představili článkem Wi-Fi moduly 8devices v nabídce firmy Codico, s nabídkou bezdrátových modulů Compex se zase přehledně seznámíte zde a vhodné produkty od Wistron NeWeb Corporation (WNC) pro nasazení v oblasti Home, Mobile ale též Automotive konečně naleznete na stránkách www.wnc.com.tw.
 
V případě zájmu o některý z Wi-Fi modulů Compex, Wistron a 8devices této početné rodiny kontaktujte distributora, společnost Codico (www.codico.com, e-mail: Petr.Rocek@codico.com). Zde také můžete směřovat veškeré své dotazy a to včetně požadavků na vzorky, nabídky či konzultaci (ne)typických řešení.

 
Hodnocení článku: