Jste zde

Ezurio přidává moduly a SOM s čipovými sadami TI

Řešení, postavená na Wi-Fi IC TI SimpleLink CC3351 a procesorech AM67 a AM62 rozšíří portfolio modulů Ezurio, dosud využívající zejména čipy NXP, Nordicu nebo Mediateku.

Ezurio, donedávno známé jako Laird Connectivity, rozšiřuje svoji nabídku bezdrátových modulů a modulů kategorie SOM o řešení, postavená na čipech Texas Instruments. První nová produktová řada Sona TI351, zahrnuje Wi-Fi 6 a Bluetooth 5.4 bezdrátové moduly, postavené na řadě SimpleLink CC33x1 od TI. Sona TI351 je určena pro průmyslovou konektivitu IoT s přístupem k rozhraním SDIO a UART, průmyslovému provoznímu teplotnímu rozsahu, nejnovější generaci kombinace Wi-Fi a Bluetooth LE a je k dispozici jak v zásuvné kartě, tak v balení SMT M.2 1216.

Následovat budou bezdrátové SOM CarbonAM67 a CarbonAM62, poháněné procesory TI AM67 a AM62.  SOM jsou navrženy tak, aby nabízely optimální rovnováhu mezi výpočetním výkonem, energetickou účinností a bezdrátovými schopnostmi. V jednom modulu navíc obsahují analogové a výkonové komponenty TI, což představuje synergii konstrukčních a vývojových schopností Ezurio a zdrojů TI.

Úzká spolupráce se společností TI nabídne řešení nové generace, která nejen zvýší konektivitu a výkon, ale také výrazně zjednoduší proces vývoje pro výrobce OEM a inovátory produktů. Důvody, proč má Ezurio zájem o TI vysvětlil Jonathan Kaye, viceprezident produktového managementu společnosti Ezurio: "Využitím bezkonkurenčních odborných znalostí společnosti TI v oblasti vestavěného zpracování, analogových, výkonových a bezdrátových polovodičových technologií jsme připraveni dodat průkopnický systém na modulech, modulech Wi-Fi/Bluetooth LE a vlastních deskových řešeních, která splňují vyvíjející se potřeby našich zákazníků."

Pro Ezurio je stejně důležitá diverzifikace portfolia, které se nebude spoléhat pouze na několik málo výrobců, jako možnost nabídnout své moduly vývojářům, kteří mají zájem využít ekosystém TI v pokročilém modulovém provedení.

https://www.ezurio.com/partners/silicon-partners/texas-instruments

Hodnocení článku: