Jste zde

Nový portál element14: Společné místo, věnované nejnovějším technologiím

element14 spouští nový portál – předváděcí centrum pro nejnovější technologie, kterým pomáhá konstruktérům „držet prst na tepu doby“ nejnovějšího vývoje a výrobků a to i v jejich produktech.

element14, celosvětová komunita spolupráce v elektronice, spustila svůj portál Nová technologie, zaměřený na propagaci nejnovějších technologií v elektronickém průmyslu a jeho výrobcích. Tento nový portál podává konstruktérům a návrhářům podrobné informace, které jim pomohou s obtížemi podrobného seznamování s novými technologiemi, které nejsou starší než 12 měsíců.
 
Aktuálně mohou konstruktéři na portálu získat podrobné informace o nejnovějších výrobcích, jako je nízkonákladový, nízkopříkonový PIC32 MX1 (Microchip, Arduino) či exkluzivní platforma s mnoha funkcemi, založená na mikrokontrolérech Stellaris (ARM® Cortex™-M3, Texas Instruments). Konstruktéři mohou dále zkoumat miniaturizační trendy v osvětlovací technologii spolu s průmyslem nejmenších LED a získají pohled do útrob vývojových nástrojů, jako je třeba na Linuxu založený Beaglebone.
 
Členové element14 se mohou na portálu Nová technologie přihlásit, vyžádat si aktualizace a spolupracovat v různých produktových skupinách. K doplněným datům výrobku jsou připojovány recenze a další obsah jako blogy s porovnáním a videa. To dává konstruktérům zdroje potřebné k zavedení nových technologií přímo do jejich aplikací. Konstruktéři mohou být klidní, protože mají přístup k těmto informacím prostřednictvím element14, oceňované společenské platformy, která je podle Heardable, Inc. považována za jednu z nejefektivnějších značek v elektronickém online průmyslu.
 

element14 spouští portál Nová technologie, vyhrazený nejnovějším technologiím a výrobkům pro konstruktéry elektroniky; další informace hledejte ZDE
 
„Nejnovější studie provedená Technology Forecaster Inc (TFI) říká, že jedním z nejsložitějších problémů, kterým konstruktéři čelí, je v čase věnovaném na vývojovou a návrhovou fázi projektu získat přesné a spolehlivé informace, aby tak dokázali držet krok s vyvíjejícími se technologiemi,“ říká David Shen, vedoucí skupiny SVP a celosvětový vedoucí technického marketingu u Premier Farnell. „element14 již má silnou nabídku prostřednictvím Knode, pravidelných webových seminářů, akcí a dalších důležitých vylepšení, jako je nově spuštěná „Zásuvka“, ale portál Nová technologie pomáhá konstruktérům ještě dále získávat komparativní informace a rozumět nastupujícím technologiím bez ohledu na regiony.“
 
 

O element14

element14 je špičková služba distributora technologických produktů a řešení pro návrh, údržbu a opravy elektronických zařízení. Na jednom místě spojuje nejnovější výrobky, služby a vývojový software, vše provázané s inovativní online komunitou, kdy se mohou nakupující a konstruktéři spojit se svými kolegy a mají přístup k nezávislým technickým informacím a užitečným nástrojům. element14 je důvěryhodným zdrojem k nalezení odpovědí a potřebných součástek, které udrží Váš projekt na špici již od samotného počátku, ať už jde o průzkum nové technologie, návrh elektronického výrobku nebo hledání dílů pro opravu stávajícího systému.
 

O Premier Farnell

Premier Farnell je v celosvětovém měřítku předním dodavatelem špičkových distribučních služeb v oblasti technologických výrobků a řešení pro systémový návrh elektroniky, její údržbu a opravy. Jeho diferencovaná nabídka zahrnuje 29 transakčních webů v místním jazyce a z hlediska důležitosti kritickou Komunitu element14 pro konstruktéry – první ve svém oboru (www.element14.com). S loňským prodejem v objemu 990,8 milionu £ a tím dosaženým ziskem ve výši 93,3 milionů £ skupina distribuuje své komplexní portfolio výrobků a služeb po Evropě, Severní Americe a v regionu Asie-Pacifik s podporou globálního řetězce více než 3 500 dodavatelů a profilem zásob, navrženým tak, aby vycházel vstříc zákaznickým požadavkům a také jim vyhovoval.

Ač Premier Farnell pracuje globálně, chápe individuální potřeby každého trhu a podle potřeb internacionalizuje svůj model. Lokálně obchoduje v Evropě jako Farnell, Newark/element14 v Severní Americe a jako Farnell Newark v Brazílii. V prostředí Asie-Pacifik obchoduje jako element14.
Hodnocení článku: