Jste zde

Přihlaste se k odběru SOS newsletteru a vyhrajte dvakrát!

Na podzim 2011 spustila společnost SOS electronic pro své zákazníky a příznivce nový jedinečný newsletter, šitý přímo na míru. Vy sami si přitom zvolíte o čem chcete číst a také jak často ho budete dostávat! V únoru je navíc ve hře digitální multimetr v hodnotě 200 €!

Newsletter obsahuje produktové články na vysoké odborné úrovni. Klade si za cíl především informovat vývojáře o nových trendech a součástkách v branži. Na přípravě článků pracuje pro tento účel vybraný specialista, který sám kdysi ve své praxi působil jako vývojář, takže dokáže vycítit potřeby při vývoji hardwarových aplikací. Jedinečnost newsletteru spočívá i v tom, že Vy sami si můžete ve svém profilu nastavit oblast zasílaných zpráv a četnost jejich zasílání.
 
Momentálně je newsletter zasílán na více než 40 tisíc e-mailových adres. Pokud ještě nejste mezi nimi, můžete se k jeho odběru přihlásit. V roce 2012 k tomu máte o dva důvody navíc:
 
  • Pokud tak učiníte, můžete vyhrát jednu z měsíčních cen. Ze všech, kteří se v daném měsíci přihlásí k odběru newsletteru, bude vylosován jeden výherce hodnotné ceny.
  • Ti, kteří se navíc přihlásí v průběhu roku 2012 a zároveň se během celého roku neodhlásí, budou zařazeni do slosování o profesionální pájecí stanici Weller WX 2!
 
 
K odběru SOS newsletteru se můžete
přihlásit na adrese http://www.soselectronic.cz/newsletter.

 

 

 

V únoru 2012 bude vylosován výherce
inteligentního dig. multimetru UNI-T UT71E v hodnotě 200 €.

 

V průběhu celého roku soutěžíte o 
profesionální pájecí stanici Weller WX 2021 v hodnotě téměř 1 000 €!
 
 
 

 

Download a odkazy:

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.