Jste zde

Hybridní kondenzátory ZTU vynikají vysokou odolností

Řada hybridních kondenzátorů ZTU od Panasonic Industry vyhovují AEC-Q200 a nabízí velmi vysokou spolehlivost a odolnost v náročných aplikací jakou je například automobilový průmysl. Tato řada se tak zařadí mezi populární řady ZT a ZC elektrolytických hybridních polymerních kondenzátorů.

Řada kondenzátorů ZTU vyhovuje AEC-Q200 a vyznačuje se velmi vysokou odolností a teplotní tolerancí v kompaktních velikostech 8 x 10,2 mm a 10 x 10,2 mm. Kapacita kondenzátorů se pohybuje od 220 μF do 560 μF, jmenovité napětí je v rozmezí od 25 V do 35 V DC a zvlněný proud (ripple current ) je o 80 % vyšší ve srovnání s řadou ZC. Kondenzátory řady ZTU úspěšné prošly testem, při kterém byly vystaveny teplotě 125 °C a 135 °C po dobu 4000 hodin. Díky tomu jsou ideální volbou pro aplikace, které vyžadují vysokou teplotní odolnost. Spolehlivě se hodí pro použití v DC/DC nebo AC/DC měničích, robotice, usměrňovacích obvodech a zejména pro automobilové aplikace.

Panasonic Industry nabízí také verzi kondenzátorů ZTU odolnou proti vibracím ve verzích o průměru 8 mm i 10 mm. Tyto speciální kondenzátory jsou schopny zvládnout otřesy až 30 G, přičemž standardní kondenzátory mají také odolnost vůči vibracím a to 10 G.

Podrobnosti naleznete na stránce výrobce ve vyhledávači produktů Panasonic Industry Product Finder

Pro více informací kontaktujte distributora: Jakub.Novak@codico.com, mobil: +420 727 985 514. Zde také můžete směřovat veškeré své dotazy. 

 

Přílohy: 
PřílohaVelikost
PDF icon panasonic_ztu.pdf912.75 KB
Hodnocení článku: