Jste zde

SUNCON rozšiřuje portfolio elektrolytických hybridních kondenzátorů

Sun Electronic  vylepšuje vlastnosti svých elektrolytických hybridních kondenzátorů. Jednou z nejnovějších řad je HVHY, která má výrazně vyšší hodnotu zvlněného proudu (ripple current) ve srovnání s předchozí řadou.

Nová řada hybridních kondenzátorů HVHY nalezne uplatnění nejen v automobilovém průmyslu, ale také v průmyslových zdrojích jako filtrační nebo vyrovnávací kondenzátor. Tyto zdroje se používají například v akumulátorových nářadích, v obvodech pro řízení stejnosměrných motorů, v bateriových vysavačích nebo v řídicí jednotce pro topné systémy.

Řada HVHY poskytuje nejvyšší jmenovitý zvlněný proud (ripple current) 5 500 mArms v kompaktních pouzdru o velikosti 10 x 12,5 mm při teplotě 105°C a s garantovanou životností 10 000 hodin. Při velikosti pouzdra 8 x 10,5 mm se hodnota zvlněného proudu sníží na 4 500 mArms. Díky těmto vlastnostem je řada HVHY ideální volbou pro náročné aplikace, kde teplota nedosahuje vysokých hodnot, a kde prostor je limitujícím faktorem.

Zvlněný proud je specifikován při dané frekvenci a teplotě a jedná se o celkovou hodnotu kvadratického průměru (RMS) střídavého a stejnosměrného proudu, kterému je kondenzátor schopen odolat bez poruchy.

Vlastnosti:

  • Jmenovité napětí: 25V, 35V
  • Rozsah kapacity: 150µF až 470µF
  • ESR @100kHz/20°C: 14mOhm až 20mOhm
  • Teplotní rozsah: -55°C až 105°C
  • Garantovaná životnost: 10 000 hodin

Stránky distributora: https://www.codico.com/en/manufacturers/suncon#samples

Stránky výrobce: https://www.sunelec.co.jp/eng/catalog/

Pro více informací kontaktujte distributora: Jakub.Novak@codico.com, mobil: +420 727 985 514. Zde také můžete směřovat veškeré své dotazy. 

Přílohy: 
PřílohaVelikost
PDF icon datasheet_sun_hvhy.pdf98.2 KB
Hodnocení článku: