Jste zde

Inteligentní mikroprocesory STM32PM2 druhé generace

STM32MP2 MPU  jsou navrženy pro náročné a časově citlivé úlohy, odvozování AI a komunikaci a jsou vybaveny nejmodernějším kybernetickým zabezpečením, s předpokládaným životním cyklem až 10 let nepřetržitého provozu.

Nové embedded MPU ST Micro reagují na trend edge computingu, kde se vyskytuje více pracovních zátěží a větší požadavky na chytrá zařízení pro rychlejší odezvu a vyšší efektivitu.

Nejmodernější zabezpečení nových STM32MP2 zařízení využívá proprietární zabezpečený hardware ST, anti-tamper kontroly, chráněný firmware a bezpečné zajišťování, které pracují s architekturou TrustZone společnosti Arm, aby udržely citlivá data a klíče v tajnosti. Certifikace SESIP Level 3, přední metodiky testování zabezpečení pro zařízení IoT a dodržování předpisů, probíhá pro STM32MP2 MPU, aby splňovaly nadcházející přísnější požadavky na kybernetickou ochranu v klíčových teritoriích po celém světě. Patří mezi ně americká značka CyberTrust a ustanovení směrnice EU o rádiových zařízeních, která mají být povinná v roce 2025.

Nové STM32MP2 MPU ST budou řídit další generace zařízení, která vytvářejí strukturu tohoto vyvíjejícího se digitálního světa. Patří mezi ně průmyslové řídicí jednotky a systémy strojového vidění, skenery, zdravotnická nositelná zařízení, agregátory dat, síťové brány, chytré spotřebiče a průmyslové a domácí roboty. První STM32MP2 MPU mají vstoupit do sériové výroby v červnu 2024. 
https://www.st.com/en/microcontrollers-microprocessors/stm32-arm-cortex-mpus.html.

Hodnocení článku: