Jste zde

Jazýčková relé Pickering Electronics zajistí spolehlivost při vysoké zátěži

Relé Pickering Electronics jsou vhodná pro testování polovodičů, systémy ATE, testovací a měřicí zařízení, přístrojovou techniku, testování elektrických vozidel a aplikace pro obnovitelné zdroje energie.

Jazýčková relé i Pickering Electronics jsou navržena na vysoké úrovni a přísně testována, aby byla zajištěna dlouhá životnost a optimální výkon. Relé společnosti jsou vybavena jazýčkovými spínači přístrojové třídy, které jsou 100% testovány na všechny provozní parametry a jsou 100% testovány na tepelné cykly od -20 °C do +85 °C a -20 °C. Tento proces se třikrát opakuje, aby se zátěžově otestovaly výrobní procesy. Všechny spínací kontakty jsou hermeticky utěsněny, což zabraňuje oxidaci kontaktů, ke které může docházet u běžných relé otevřeného provedení. Výsledkem těchto postupů je relé se stabilní dlouhou životností až 5x10E9 operací.
Pickering Electronics vyrábí nejmenší vysokonapěťová jazýčková relé dostupná na trhu. Například řada 131 má minimální odstup 1,5 kV a také nejmenší rozměry jazýčkového relé na světě - řada 120, která nabízí až 1 A při 20 W na rozteči 4 x 4 mm. Tato ultrakompaktní zařízení umožňují konstruktérům umístit až o 85 % více relé na desku s plošnými spoji (PCB) ve srovnání s běžnými průmyslovými relé standardní velikosti, což poskytuje více možností spínání při navrhování náročných testovacích systémů.

Fakt, že se porfolio Pickering Electronics dostalo do distribuce Fartnell oceňují obě strany. Simon Meadmore, Vice President of Product and Supplier Management, uvádí: „Společnost Pickering Electronics je cenným přírůstkem do našeho portfolia elektromechanických relé. Zákazníci společnosti Farnell mají nyní možnost navrhovat a vyvíjet nové výrobky a testovací zařízení s inovativními produkty Pickering Electronics rychleji než kdykoli předtím. Vzhledem k tomu, že počet elektromobilů na silnicích rychle roste, jsou vysokonapěťová izolační jazýčková relé nezbytným řešením pro testování a další vývoj technologií baterií a hnacích ústrojí.“ 
Keith Moore, výkonný ředitel společnosti The Pickering Group, říká: „Nová distribuční smlouva se společností Farnell umožňuje společnosti Pickering Electronics rozšířit její působnost v Evropě, Severní Americe a Asii na trzích testování a měření a testování polovodičů. Konstruktéři očekávají, že budou mít komponenty na stole během několika hodin, a to jim společnost Farnell umožňuje díky dodávkám do druhého dne.“

Společnost Pickering Electronics sídlí ve Velké Británii a má výrobní a prodejní pobočky po celém světě. Společnost je známá svým inovativním designem výrobků, vysoce výkonnými součástkami a výjimečnou kontrolou kvality. Společnost, která je součástí soukromé skupiny Pickering Group, zaměstnává více než 500 zaměstnanců v akreditovaných závodech ve Velké Británii a v České republice a dodává náročné aplikace pro letecký průmysl, infrastrukturu, testování polovodičů, testování a měření a ATE po celém světě. Jazýčková relé společnosti Pickering Electronics jsou k dispozici v provedeních pro povrchovou montáž (SMD), Single-in-Line (SIL/SIP), Dual-in-Line (DIL/DIP) a v mnoha dalších oblíbených provedeních.

Mezi další inovace a podpůrné služby společnosti Pickering Electronics, které patří ke špičce na trhu, patří:

  • Vlastní techničtí specialisté: K dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a bez dodatečných nákladů poskytují technickou podporu při návrhu.
  • Jedinečná technologie SoftCenter: Tato inovativní technologie zajišťuje maximální tlumenou ochranu jazýčkového spínače, minimalizuje vnitřní namáhání po celou dobu životnosti, prodlužuje životnost a stabilitu kontaktů.
  • Vinutí cívky bez dutinky: Díky plně automatizovanému procesu, který zajišťuje konzistentní kvalitu výstupu a opakovatelnost, zvyšuje navíjení cívky bez použití dutinky životnost kontaktů a zajišťuje spolehlivější odolnost kontaktů.
  • Mu-metalové magnetické stínění: V každém jazýčkovém relé je mu-metalové magnetické stínění považováno za nezbytné pro aplikace s vysokou hustotou, aby se eliminovaly vnější elektromagnetické vlivy a zvýšila se účinnost systému.
  • Životnost výrobku: Jazýčková relé od společnosti Pickering Electronics jsou vyráběna a podporována po dobu více než 25 let od uvedení na trh, což zvyšuje návratnost investic do návrhu systému.
  • Rozhraní: Divize spínacích systémů a simulací společnosti poskytuje silný přehled o náročných funkčních testovacích aplikacích jazýčkových relé, což vede k novým produktům, které konkurence nenabízí.

 

Nová řada jazýčkových relé Pickering Electronics je nyní k dispozici k rychlému dodání od distributora Farnell.

Hodnocení článku: