Jste zde

Kabelová sestava NovaRay je ideální volbou pro vysokorychlostní data PAM4

Kabelová konstrukce NovaRay eliminuje přeslechy a dokáže přenášet data o rychlosti až 112 Gps na kanál díky plně stíněné konstrukci diferenciálního páru. K dispozici jsou různé varianty konektorů, stínění a aretace, aby se vždy vybrala ta nejvhodnější varianta pro danou aplikaci. 

Kabelová sestava NovaRay využívá o 40 % méně prostoru než standardní sestavy pro přenos až 112 Gbps PAM4 dat na kanál. Sestava nalezne své uplatnění pro datovou komunikaci umělé inteligence či strojového učení v lékařských, testovacích, měřicích či dokonce vojenských aplikacích. NovaRay se vyznačuje velmi nízkými přeslechy <30 dB, FEXT a NEXT až do frekvence 40 GHz. Spolehlivě fungují při teplotách od -40 do +125˚C a podporují PCIe 6.0 a CXL 3.1.

Inovativní design konektoru Samtec NovaRay kombinuje extrémní výkon s extrémní hustotou. To je velkou výhodou pro zařízení, kde jsou požadavky na vysokou rychlost přenosu dat a zároveň se vyžadují miniaturizace systému. Kombinace plně stíněného designu diferenciálního páru a dvou spolehlivých kontaktní body umožňují dosáhnout špičkové agregované datové rychlosti 4,0 Tb/s. Kabelová sestava NovaRay obsahuje dva konektory a jsou k dispozici s volitelnými druhy stínění a aretace.

Příklady sestav NovaRay:

Kabelové sestavy NovaRay jsou k dispozici s velikosti vodičů 34 AWG EyeSpeed twinax kabelem. Vyznačuje se velmi nízkým zpožděním „skew“ <3,5 pikosekundy na metr. Příkladem je kabel 34 AWG/100 Ω, 34 AWG/92 Ω a 34 AWG Thinax/92 Ω (o 40 % menším průřezem). Impedance 92 Ω je určena pro 85 Ω i 100 Ω aplikace.

 https://www.samtec.com/high-speed-board-to-board/high-density-arrays/novaray/

 

Hodnocení článku: