Jste zde

48 stran pro všechny co pracují s LED

ON Semiconductor připravil ke stažení v pořadí již osmé vydání příručky s názvem LED Lighting Solutions, datované k březnu tohoto roku.
Aktuální verze publikace na svých 48 stranách bohatě ilustrovaného textu pokrývá oblast budičů LED, řízení napájení, komunikace, ovládání nebo též snímání v kontextu populárních, tzv. smart aplikací. Samozřejmě zde nechybí ani část věnovaná ochranným prvkům.
 
Trojice výchozích topologií pro buzení LED v přenosných zařízeních – zvyšující s indukčnostmi, varianta využívající nábojové pumpy a také tradiční lineární přístup
 
Bílé LED společně se svými tříbarevnými variantami typu RGB se běžně používají k podsvětlování malých barevných LCD panelů, klávesnic nebo též k indikačním účelům. Prvky s vysokým jasem budou zase sloužit na pozici zábleskových zařízení v chytrých telefonech či fotoaparátech. Všechny tyto aplikace si však žádají optimalizované řešení, které prodlouží výdrž bateriového zdroje napájení a zároveň nezabere příliš místa na desce plošného spoje – pochopitelně i na výšku.
 
Budeme – li hovořit o nízkonapěťových budičích LED pro přenosná zařízení, lze v případě struktur ON Semiconductor nasadit lineární či induktivní řešení nebo též topologie s nábojovými pumpami. Nejlepší celkovou účinnost nabídne přístup s indukčnostmi, zatímco nábojová pumpa zabere díky svým miniaturním keramickým kondenzátorům, sloužícím k přenosu energie, minimum prostoru na DPS. Lineární budiče jsou zase vhodné pro barevné indikátory stejně jako jednoduché aplikace podsvětlení.
 
 
Celou publikaci s názvem LED Lighting Solutions si můžete stáhnout ze stránek výrobce (zdroj).
 
 

Download a odkazy:

 
 
Hodnocení článku: 

Komentáře

Dobry den

nejak  postradam heslo.

Dekuji

Soubor vyzaduje pod Linuxem heslo. Jinak ho neotevru. Pod Windows je to ok. Diky

HESLO-muis zadat svoje prihlasovaci heslo do do systemu linux