Jste zde

Hledání podle parametrů je tady, zesilovač TI vybíráte jednoduše jako notebook

TI do svého webu i do  mobilní aplikace integrovalo hledání, které umožní rychle vybrat součástku - například zesilovač přesně podle potřebných parametrů. Vedle zrychlení výběru ze stovek součástek tak aplikace pomůže vývojářům i obchodníkům s orientací v tom, které parametry jsou u jednotlivých typů obvodů důležité. 

Výběr a srovnávání součástek znamená strávit dny na internetu a týdny nad PDF datasheety, které různým způsobem popisují totéž. Nakonec je vždy nutné definovat klíčové parametry, dostupné součástky srovnat podle nich a vybrat, které vyhovují potřebnému rozsahu a které nikoli. Proces je úplně stejný, jako když si vybíráte notebook: úhlopříčka, rozlišení, procesor, grafika, paměť, úložiště, konektivita – to jsou filtry, které postupně zúží váš výběr na snesitelný počet položek, kterým je vhodné věnovat pozornost.

Stejný postup lze využít i pro výběr integrovaných obvodů TI. Do svého webu i do mobilní aplikace TI integrovalo hledání, které postupnými kroky umožní rychle vybrat například zesilovač přesně podle potřebných parametrů, jako jsou napájení, úrovně signálů a zisku, pouzdření a podle desítek dalších. 
Na stránce je tak v reálu vidět, kolik variant obvodů se zvolenými parametry existuje. Ve filtru není nutné dodržovat stanovenou posloupnost, výběr umožňuje začít kdekoli, přeskakovat nebo se vracet. Skript vždy přebere databázi a obnoví výběr dostupných součástek. A přesně podle zvyku, když filtr zobrazí 0 dostupných, znamená to, že jste někde udělali chybu. 

TI tento nástroj považuje za velmi důležitý takže k němu připravilo také průvodce. 

http://www.ti.com/ww/en/parametric_selection_tool/

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ti.product.ui&hl=cs

Hodnocení článku: