Jste zde

Vyrábíte zařízení pro zdravotnictví?

Adaptéry s přívlastkem „medical“ mohou pomoci i Vám splnit přísné požadavky pro tento segment.
Pokud vyrábíte zařízení, u kterého je předpoklad, že může být použito např. v nemocnici nebo ve zdravotnictví všeobecně, je samozřejmě nutné, aby splňovalo přísnější požadavky, dané např. nařízením 93/42/EEC o zdravotnických zařízeních.
 
Vysoká spolehlivost a značná elektrická odolnost izolace primár / sekundár patří u adaptérů mezi základní požadavky. Adaptéry Friwo - medical tyto, ale i mnohé další požadavky splňují a získaly řadu mezinárodních atestů. V portfoliu nalezneme širokou škálu různých adaptérů „medical“ s výkony 3 - 30 W, „desktop“ adaptéry s výkony 12 - 150 W a také „open frame“ moduly s výkony 65 - 250 W.

U distributora, společnosti SOS electronic, najdete skladem univerzální typ GPP18M s výstupem 12 V / 1 500 mA (1890856, FW7556M). Na výstupu je konstantní napětí s omezením proudu a ochranou proti trvalému zkratu. Za vyjímečnou cenu Vám nabízí sadu GPP18 Medic obsahující adaptér, AC Euro vidlici a výstupní DC konektor 5,5 / 2,5 / 11,5 mm.
 
 
Pokud byste měli zájem o relativně větší množství těchto adaptérů v jiné verzi (jiná vidlice nebo jiný DC konektor), určitě existuje řešení. Bližší informace naleznete v přehledu Friwo_medical.

V případě zájmu o jakýkoliv adaptér Friwo pište na info@soselectronic.cz.
 
 
 

Základní vlastnosti a výhody:

 
  • špičkové OEM adaptéry pro výrobce „medical“ zařízení
  • vysoká spolehlivost
  • celosvětový rozsah vstupního napětí 100 - 240 V / 50 - 60 Hz
  • velmi nízká spotřeba v pohotovostním režimu, EuP2
  • velmi nízký svodový (leakage) proud <10 μA
  • ochrana proti přetížení a trvalému zkratu
  • LED indikace provozu
 
 

Download a odkazy:

 
 
Hodnocení článku: