Jste zde

Nejmenší DC/DC měnič s výkonem 1 W od značky Traco Power

Zbrusu nová série neregulovaných 1W DC/DC měničů od výrobce Traco Power se pyšní nejmenším miniaturním pouzdrem DIP-8 na trhu. Tento špičkový výrobek je ideálním řešením pro průmyslové aplikace s omezeným prostorem. A navíc, zboží je dostupné přímo ze skladu SOS electronic.

1 W DC/DC měniče série TDU 1 Traco Power v pouzdře DIP-8

„Novou sérii TDU 1 tvoří několik modelů izolovaných 1 W DC/DC měničů s neregulovanými výstupy v pouzdře DIP8, které je aktuálně nejmenším na trhu. Nabízejí tak kompaktní i levnější alternativu k regulovaným typům, samozřejmě bez kompromisů co do kvality a životnosti, na které jsme zvyklí u značky Traco Power,“ říká Pavel Kováč, produktový specialista SOS electronic.

Co se týče parametrů, 1 W DC/DC měniče série TDU 1 jsou v podstatě standardní 1 W DC/DC měniče Traco Power, které se vyznačují trvalou ochranou proti zkratu, I/O izolací 1500 VDC a rozsahem provozní teploty od –40 °C do 85 °C bez snížení výkonu.

Díky malým rozměrům jsou ideálním řešením pro mnohé prostorově kritické aplikace např. v komunikačních zařízeních, přístrojích a průmyslové elektronice, kde standardní pouzdro SIP-7 v aplikaci prostorově nevyhovuje.

Zajímavost: Pouzdro DIP-8 má rozměry pouhých 12,7 × 10,2 × 8 mm

Klíčové vlastnosti 1 W DC/DC měničů série TDU1 Traco Power:

  • kompaktní rozměry v pouzdru DIP8
  • nepřetržitá ochrana proti zkratu
  • neregulovaný výstup
  • rozsah provozních teplot –40 až +85 °C bez snížení výkonu
  • I/O izolace 1500 VDC
  • rozsah vstupního napětí (±10 %): 5, 12, 24 VDC
  • účinnost až 83 %
  • tříletá záruka na výrobek

Sérii TDU 1 1 W DC/DC měničů Traco Power v SOS electronic zařadili do nabídky produktů. Nejpoužívanější měniče se standardními parametry budou dostupné přímo ze skladu. Další typy vám rádi zajistí na objednávku.

Vyzkoušejte si vzorek pro váš projekt

Potřebujete si vyzkoušet součástku při vývoji? Neváhejte kontaktovat SOS electronic. Vzorek pro projekt vám rádi poskytnou. Každou žádost posuzují individuálně, proto vás prosíme o stručné představení projektu v následujícím formuláři.
Vzorky poskytují pouze pro projekty do vývoje, nikoli pro soukromé účely jednotlivcům. Děkujeme za pochopení.

 

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.