Jste zde

OrCAD Capture Bundle – komplexní podpora při návrhu elektronického zařízení

Dostupnost součástek je problémem po celém světě. Mít přehled nejen o technických datech, ale i o dodacích lhůtách při návrhu schéma, dává týmům potřebnou předvídavost, aby zkrátili dobu vývoje.

Poskytovatel komplexních služeb a systémových řešení Electronic Design Automation (EDA) a společnost Digi-Key Electronics společně přišli s balíčkem OrCAD Capture Bundle, který obsahuje nástroje, data a modely pro návrh elektronických zařízení.

OrCAD Capture Bundle obsahuje:

  • OrCAD Capture - standardní software pro návrh schéma
  • Funkce In-design - schopnost hledat a vybírat díly z Digi-Key
  • Cloudová knihovna schematických symbolů připojená k datům Digi-Key
  • Funkce pro rychlou objednávku z Digi-Key
  • OrCAD e-Learning

Tato jedinečná spolupráce EMA a Digi-Key zvýší efektivitu vývoje díky jednotnému návrhovému prostředí. Zlepšení pracovního postupu inženýra a přístup k aktuálním informacím příslušných součástek poskytují nejlepší metodiku při návrhu elektronického obvodu. Při současné nejistotě v globálním dodavatelském řetězci elektroniky je důležité mít přístup ke všem informacím. To je provedeno propojením s rozsáhlou databází Digi-Key.

Dostupnost součástek je problémem po celém světě. Umožnění technikům mít přehled o těchto informacích přímo při návrhu schéma, dává týmům potřebnou předvídavost, aby se mohli správně rozhodovat a jít s jistotou do výroby.

Balíček Digi-Key OrCAD Capture Bundle je nyní k dispozici zde https://go.ema-eda.com/dk-orcad-capture-bundle .

Hodnocení článku: