Jste zde

Polymerové kondenzátory PZ-CAP a PHV od firmy Rubycon

Distributor Codico uvádí na trh řadu polymerových hliníkových elektrolytických kondenzátorů PZ-CAP od firmy Rubycon. Tyto kondenzátory jsou sázka na jistotu, jelikož se používají v základních deskách pc řadu let. Vyznačují se nízkou hodnotou E.S.R a nízkou impedancí při vysoké frekvenci. Řada PHV, kterou Rubycon uvede na trh, garantuje životnost 4000 hodin při 135°C, což jsou standardní podmínky v automobilovém průmyslu.

 

Vlastnosti řady PZ-CAP

  • Nízká impedance a nízké E.S.R. při vysoké frekvenci.
  • Vysoká hodnota tzv. ripple proudu
  • Vynikající vlastnosti v teplotním rozsahu udávaného katalogem
  • Možná montáž přetavením – „reflow soldering“ až při 260 ° C (vrcholem teploty)
  • Díky vybranému polymeru a způsobu výroby je dosaženo vyššího napětí

 

Řada PHV

Životnost řady kondenzátorů PHV je udávána 4000 hodin při 135°C. Další zajímavým údajem je hodnota tzv. ripple proudu, která dosahuje až 3.6A při  125°C. Pracovní teplota je až 155°C. Tyto vlastnosti předurčují použití kondenzátoru v náročných podmínkách.

Použití

Potlačení šumu, Vyhlazovací obvod napájení, Měniče, zadní LED světla, IGBT Gate Drive, Napájecí zdroj pro průmyslové, telekomunikační zařízení, bezkartáčové DC motor, UPS atd. Materiál povrchu kondenzátorů PZ-CAP není izolátor. Proto by neměl být používán v místě, kde je potřeba izolační funkce.

 

Pokud se chcete dozvědět více o vlastnostech kondenzátorů navštivte stránky Rubycon corporation.

V případě zájmu o kondenzátory kontaktujte distributora www.codico.com, email: ludvik.hamersky@codico.com. Zde také můžete směřovat veškeré své dotazy a to včetně požadavků na vzorky, poptávky či konzultaci (ne)typických řešení.

Přílohy: 
Hodnocení článku: