Jste zde

Řada HDMI konektorů od CUI devices

HDMI konektory v portfoliu CUI se vyznačují vysokou provozní teplotou, vysokou schopností přenosu proudu a vydrží až 10 tisíc rozpojení.

Od roku 2002 bylo vydáno tucet aktualizací původního standardu HDMI, které nabízejí vyšší rychlost, větší šířku pásma, lepší rozlišení, podporu nových formátů přenosu a různé velikosti konektorů. Původní specifikace HDMI 1.0 byla vyvinuta hlavně proto, aby zredukovala změť kabelů nezbytných pro přenos videa a zvuku a zároveň zlepšila funkčnost a spolehlivost přenosu. Nejnovější verze standardu je verze 2.1, vydaná v listopadu 2017. Podporuje formáty s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) a šířku pásma až 48 Gbps.

Kabel HDMI se skládá z několika stíněných kroucených párů vodičů, které přenášejí video signál, plus samostatné vodiče pro napájení, uzemnění a další komunikační kanály pro komunikaci s nižší rychlostí. Konektory HDMI ukončují kabel a slouží k připojení k zařízení.

Všechny konektory HDMI od CUI (Interconnect Group) jsou k dispozici ve verzích typu A ( mini male nebo female a odpovídají nejnovějšímu standardu HDMI 2.1. Modely jsou uzpůsobeny pro montáž SMT nebo montáž do otvorů s orientací vodorovně nebo svisle. Tento výběr ocení všichni konstruktéři audio/video zařízení. Konektory HDMI od CUI se vyznačují jmenovitým napětím 40 V stejnosměrného proudu, proudem 0,5 A a 10 000 cyklů připojení. Konektory HDMI mají tloušťku 4,5 mm a jejich provozní teplota se pohybují od -25 do 85 °C. Konektory vyhovují normě UL94V-0 a v závislosti na modelu je nabízena možnost pájení vlnou nebo přetavením.

Více informací naleznete na https://www.cuidevices.com/catalog/interconnect/connectors/hdmi-connectors

Přílohy: 
PřílohaVelikost
PDF icon hd01-19-ra-th.pdf628.68 KB
PDF icon hd02-19-m-msmt-tr.pdf464.59 KB
PDF icon hd03-19-p-fr.pdf505.54 KB
PDF icon hd04-19-th-tr.pdf446.53 KB
Hodnocení článku: