Jste zde

Modem pro WLL od CML dostal vývojovou desku

Integrovaný obvod CMX865A od CML Microcircuits se „dočkal“ vlastní vývojové desky. Přes sériové rozhraní C-BUS ji propojíme třeba s novou verzí Universal Interface Card.
Nabídka integrovaných obvodů skupiny Wireline Telecom - Modems od společnosti CML Microcircuits bude bohatá. Jedním z nich je též DTMF Codec / FSK Combo označené jako CMX865A (na HW.cz jste mohli číst též CMX865 DTMF Codec/FSK Modem Combo IC).
 
 
Jedná se o řešení modemu vyhovující řadě standardů, které využijeme ve spojitosti s bezdrátovými účastnickými přípojkami WLL (Wireless Local Loop), jejich terminály (FCT / FWT), SMS telefony, zabezpečovacími systémy, vyčítáním údajů z měřidel na dálku, průmyslovými řídicími systémy apod. Na čipu máme integrován flexibilní budič linky, hybridní struktury a také obvody přijímače, takže pro dvou- nebo také čtyř-drátové linkové rozhraní budou vyžadovány pouze pasivní vnější součástky.
 
 
CML Microcircuits nyní představil desku – Evaluation Kit for CMX865A (PE0302-865A), která může během vývoje výrazně pomoci. Desku výrobce osadil konektorem C-BUS umožňujícím propojení s jedním ze dvou portů C-BUS na tzv. Universal Interface Card, PE0003, a použití s přidruženým PC GUI softwarem (na HW serveru čtěte též Novinky CML Microcircuits pro vf techniku. Vybírejte z přehledu). V případě potřeby můžeme samozřejmě sériové rozhraní C-BUS obvodu CMX865A propojit s vývojovou aplikací našeho mikrokontroléru či emulačním systémem přímo.
 
 
Líbí se vám nabídka CML Microcircuits? V tom případě neváhejte a kontaktujte distributora, společnost MACRO WEIL (http://www.macroweil.cz/), který k široké řadě součástek, modulů a také řešení z oblasti (bez)drátové komunikace poskytne rovněž odborné poradenství.
 
Společnost CML Microcircuits (www.cmlmicro.com) navrhuje a vyrábí obvody pro komunikační techniku. Svou historii začala psát v roce 1968 a od té doby se vypracovala v jednoho z předních světových výrobců integrovaných obvodů, zejména pro oblast telekomunikací a radiokomunikační techniky. Její součástky se používají do zařízení určených pro přenos hlasu a dat.
 
 
Připraveno s využitím materiálů dostupných na stránkách CML Microcircuits.
 
 
Hodnocení článku: