Jste zde

Schematické symboly, PCB footprinty a 3D modely volně ke stažení

Společnost Mouser Electronics uzavřelo nové partnerství se společností SamacSys, který je globálním lídrem v oblasti knihoven pro návrh plošných spojů. Výsledkem tohoto partnerství je poskytnutí inženýrům celou řadu knihoven, které obsahují schématické symboly, PCB footprinty a 3D modely pro více než 1,1 milionu komponent.

Tato služba bude zákazníkům Mouser k dispozici zdarma po celém světě na stránkách společnosti Mouser, které obsahují komponenty předních výrobců. Ještě důležitější je, že společnost SamacSys bude plně podporovat všechny nové zavedené produkty společnosti Mouser a umožní inženýrům přístup k aktuálním knihovnám, a to včetně 3D modelů. Což je důležité již při návrhu plošného spoje, kdy lze vyřešit případné prostorové kolize. Tyto knihovny pracují bez problémů s nejmodernějšími CAD systémy, včetně Cadence,Altium a dalšími programy.

Hledání PCB footprintu, schematické symbolu a 3D modelu vzalo nějaký čas. Teď budou mít k vývojáři k dispozici aktuální verzi knihoven s velmi kvalitním obsahem, což je potřebnou součástí každého návrháře plošných spojů. Počáteční reakce inženýrské komunity je neuvěřitelně pozitivní, jelikož tyto knihovny usnadní a zrychlí návrh celého designu.

Globální leader v řešení knihoven komponentů, společnost SamacSys má více než 100 000 uživatelů ve více než 180 zemích. Jeho zákazníci se pohybují od jednotlivých výrobců až po profesionální inženýry až po mezinárodní korporace. Součástí partnerství je závazek, že SamacSys bude doplňovat technickou podporu, služby, nástroje a zdroje, které společnost Mouser již poskytuje pro více než 600 000 zákazníkům po celém světě. Další informace naleznete na adrese www.mouser.com/ecad.

Webová stránka Mouser Electronics je průběžně aktualizována a nabízí pokročilé metody vyhledávání, které zákazníkům pomáhají rychle vyhledávat danou komponentu. Mouser.com také obsahuje datové listy, referenční návrhy specifické pro dodavatele, poznámky k aplikacím, technické informace o návrhu a inženýrské nástroje.

Více infomrací na adrese http://www.mouser.com/ecad

Hodnocení článku: