Jste zde

Sona NX611: Wi-Fi 6 modul pro průmyslové aplikace

Řada modulů Sona NX611 využívá čipovou sadu NXP IW611 a je navržena tak, aby splňovala přísné požadavky průmyslových aplikací IoT na výkon, spolehlivost a zabezpečení.

Modul Sona NX611, pro který Ezurio vybralo čipset NXP, kombinuje funkce Wi-Fi 6 (802.11ax) a Bluetooth 5.4. Dual band  v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz dosahuje přenosových rychlostí až 600 Mbps. Využití celé šířky pásma je předpokladem pro to, aby i v průmyslovém prostředí s častým rušením bylo bezdrátové připojení dostatečně spolehlivé. Modul je konstrukčně navržen pro průmyslový teplotní rozsah -40 °C až +85 °C.

"Díky svému robustnímu výkonu, flexibilním možnostem integrace a pokročilým bezpečnostním funkcím nastavuje Sona NX611 nový standard pro spolehlivou a bezpečnou bezdrátovou konektivitu v náročných průmyslových aplikacích IoT," řekl Andy Ross, senior produktový manažer společnosti Ezurio. "Tento produkt je příkladem našeho závazku poskytovat inovativní řešení, která našim zákazníkům umožňují s jistotou dosáhnout jejich cílů v oblasti konektivity."

Moduly Sona NX611 jsou k dispozici v několika provedeních, včetně:

  • Pouzdro SIP
  • M.2 1216 SMT
  • Volitelné zásuvné příslušenství M.2 2230 Key E
  • Řešení integrované čipové antény 12 mm x 18 mm

Jako součást programu Premium Wi-Fi Advantage Ezurio byl tento modul přísně testován na kompatibilitu s rodinou procesorů NXP a podporuje software Ezurio pro připojení Linuxu a operační systém Android. Tím je zajištěna kompatibilita s více verzemi linuxového jádra, což usnadňuje hladkou integraci do stávajících systémů a urychluje vývojové cykly.

Sona NX611 je v současné době ve vývoji a do sériové výroby se dostane do září 2024. Modul bude globálně certifikován FCC, ISED, UKCA, CE a Bluetooth SIG, aby se snížily náklady a urychlila doba uvedení na trh.

www.ezurio.com/sona-nx611-series
https://www.ezurio.com/market/wifi-6-and-wifi-6e

Hodnocení článku: