Jste zde

Spolehlivá izolace pro datová rozhraní do 150Mbps

Čtyřkanálové digitální izolátory NSI824xWx firmy Novosense s izolačním napětím až 8kV zajistí ochranu komunikačních rozhraní úložišť energie, průmyslových systémů I elektrických vozidel.

Kompaktní izolátory NSI824xWx s bezpečnostní certifikací UL1577 kombinují ESD ochranu s ochranou před pulsy při spínání (EFT) a napěťovými špičkami. Čipy nabízejí izolační napětí do 8kVrms, odolnost čipu  ESD HBM  ±8kV a imunitu proti vysokofrekvenčním pulsům až do 200kV/μs. 
Konfigurace čipu umožňuje zvolit mezi 4 dopřednými kanály, 3+1 reverzním kanálem nebo 2+2 dopřednými a reverzními kanály s rychlostí až 150Mbps. Vstupní napětí čipu nabízí rozsah od 2,5V do 5,5V a spotřeba se pohybuje kolem 1,5mA na kanál při 1Mbps.

Stejně jako u všech členů této řady, nejnovější zařízení NSI824x využívají přizpůsobenou technologii kapacitního izolátoru, kde digitální signál prochází modulací RF, generovanou na straně vysílače a poté je demodulován na straně přijímače. Následně je signál přenášen přes kapacitní izolátor a demodulován na straně přijímače. Použití patentované modulační technologie Adaptive OOK společnosti NOVOSENSE je klíčem k výkonu a odolnosti proti šumu I k nízké EMI. Čipy jsou dodávány v pouzdře SOWW16 pro minimální odstup od dalších součástek 15mm a pro teplotní rozsah -55℃ to 125℃.Provedení izolátorů odpovídá specifikacím UL, CQC, CSA a VDE.

Provedení a datové rychlost izolátorů NSI824x koresponduje s požadavky průmyslových zařízení od řízení pohonů, dopravních systému i sběrnicových modulů pro SPI, RS232 a RS 485.

https://www.novosns.com/en/general-digital-isolator-1807

Hodnocení článku: