Jste zde

STM32WBA5: wireless MCU, připravený na nové regulace kybernetické ochrany

Vysoce integrované čipy podporují více bezdrátových technologií a nejnovější bezpečnostní standardy, které řeší požadavky na inteligentní průmyslová, lékařská a spotřebitelská zařízení.

Bezdrátové mikrokontroléry, jako je nová produktová řada ST STM32WBA5, nabízejí jednočipové řešení, které je extrémně kompaktní, snižuje nároky na součástky a zkracuje dobu uvedení na trh tím, že zjednodušuje vývoj RF části. Nová řada je také kompatibilní s vývojovými nástroji a softwarovými balíčky vývojového ekosystému mikrokontrolérů STM32 a zjednodušuje migraci stávajících produktů určených pro kabelové připojení.

Vlajková loď nové řady STM32WBA55 dokáže komunikovat pomocí několika bezdrátových standardů současně, včetně nízkoenergetického Bluetooth LE 5.4, Zigbee, Thread a Matter (Thread RCP). S touto novou generací ST také představil podporu pro nedávno dokončené specifikace Bluetooth LE Audio.

Řada STM32WBA je prvním bezdrátovým MCU na trhu, který získal důležitou bezpečnostní certifikaci SESIP (Security Evaluation Standard for IoT Platforms) úrovně 3. Díky tomu jsou chytrá zařízení obsahující STM32WBA mikrokontroléry připravena splnit americké předpisy Cyber Trust Mark a EU Radio Equipment Directive (RED), které se mají stát povinnými v roce 2025.

Nová produktová řada STM32WBA5 bude k dispozici st.com 12. března. Vzorové požadavky a informace o cenách jsou k dispozici v místních prodejních kancelářích ST. ST představí v červnu 2024 modul připravený k použití obsahující STM32WBA, integrovaný s nezbytnými externími komponenty včetně napájecích a anténních vyvažovacích obvodů.

www.st.com/stm32wba

https://www.st.com/en/microcontrollers-microprocessors/stm32wba52ce.html

Hodnocení článku: