Jste zde

Stylová krabička pro Raspberry Pi? Hammond 1593HAMPI3

Krabička Hammond 1593HAMPI3 poskytne pohodlné lůžko pro Vaše Raspberry Pi, samozřejmě poskytne přístup ke všem dostupným rozhraním.

Jakmile se objevil na trhu miniaturní počítač Raspberry Pi ("RPi") s OS Linux, dostupný za (dříve) nevídanou cenu, způsobil malou "revoluci", jakož i "boom" na trhu s podobnými mikropočítači. Od té doby jsou dostupné různé verze RPi a je pochopitelné, že z obrovského množství uživatelů RPi se mnozí nespokojí jen s holou deskou, ale chtějí své RPi dát i do slušné krabičky - z estetických i praktických důvodů.

  

Na trhu je mnoho vhodných krabiček různých tvarů a v různé kvalitě. Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout kvalitní krabičku 1593HAMPI3 od známého kanadského výrobce Hammond, která je propracována do nejmenších detailů. 1593HAMPI3 je vhodná pro Raspberry Pi B+, Pi2 model B a Pi3 model B.

1593HAMPI3 je dostupná ve 4 verzích:

  • černá (1593HAMPI3BK)
  • šedá (1593HAMPI3GY),
  • transparentní (1593HAMPI3CLR) a
  • transparentní modrá (1593HAMPI3TBU).

Designéři pamatovali i na možnost upevnění na stěnu a samozřejmě na použití kamery, namontované uvnitř nebo vně krabičky (external camera mount).

V případě zájmu o jakékoliv produkty HAMMOND nebo jiné krabičky pro Raspberry Pi nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.cz.

Výhody/vlastnosti:

  1. plastové krabičky, vhodné pro Raspberry Pi
  2. dostupné ve 4 barvách – (černá, průsvitná, šedá, průsvitná modrá)
  3. podpora použití kamery

 

Download a odkazy:

 

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.