Jste zde

Lifter - dodatky

Soubor zajímavých informací o levitujícím kondenzátoru sebraných z internetu aneb co se již nevešlo

do článku.

Připomínám, že nejlepším startovacím místem jsou samozřejmě stránky pana Naudina (http://jnaudin.free.fr/lifters/main.htm) a pak samozřejmě heslo zadané v nejlepším vyhledávači na síti http://www.google.com/search?hl=cs&ie=UTF-8&oe=UTF-8&q=lifter&lr= . Dále bez ladu a skladu uvádím adresu a upravený náhled stránky:


Klasický velký lifter http://www.robothut.robotnut.com/lifter.htmlKlasické Brownovy pokusy http://www.entrenet.com/~stevend/spinning/spinning.htmNádhera, co říkáte? (http://www.entrenet.com/~stevend/)Stránka s velmi širokým záběrem http://www.electrogravityphysics.com/Spousta dalších podivností pana Naudina http://members.aol.com/JNaudin509/index.htmVelmi pěkný rozcestník pro bloudění po netu http://www.rexresearch.com/http://www.wired.com/wired/archive/11.08/pwr_antigravity.html

Velmi poutavé čtení, bohužel jsem na ně narazil až po napsání článku. Jsou tam nádherné obraty, volně cituji:

„Udělal jsem mnoho prototypů, které jenom prskaly a syčely…,"

„Jsme připraveni a zapínáme zdroj a obrovský lifter začíná syčet jako rozzlobený had, pak přeskočí dvěma nohami základ a tenké dráty nahoře vibrují jako kytarové struny, chvíli se lifter opile kolébá, ale zamračený konstruktér Ventura přidává napětí 30 000, 40 000 voltů! Je to hrůzostrašné a já sleduji tu obrovskou strukturu plovoucí klidně jako duch a chápu, proč je tak obrovské množství lidí zamilováno do těchto hraček. Liftery vyvolávají pitomý šílený vědecký pocit, který zažijete i při levitaci vašeho malého modýlku v obýváku. Přes to, jak skeptičtí jste a odmítáte veškeré teorie antigravitace, opustíte alespoň na chvíli ten nudný svět logiky, protože přímo před vámi levituje vaše skutečné UFO. "

Hezký závěr, co říkáte?

Ing. Robert Láníček
lanicek@ centrum.cz

DOWNLOAD & Odkazy

Hodnocení článku: