Jste zde

Sklízí z něj koření a přijímá hovory. Uspěje telefon v testu zahradníka?

Kompostují jej v květináči, roste na něm bazalka a všude kolem se prohání žížaly. Nepřetržitě je vystaven vlhku, špíně a vydatnému zalévání – vše 24 hodin denně pod dohledem on – line kamery. Funkčnost outdoorového přístroje si ostatně můžete otestovat zavoláním do samotného lůna přírody i Vy!
Manuálně pracující lidé, kutilové, zahrádkáři nebo třeba rybáři mají konečně k dispozici mobil, který by mohl vydržet i náročnější zacházení. Nový telefon emporiaSOLIDplus odolává vodě, prachu, nárazu i lidské hlouposti. Kvality přístroje má nyní potvrdit test, který ho po dobu jednoho měsíce vystavuje nehostinným podmínkám. Odolný telefon zkrátka a dobře musí vydržet i nešetrné zacházení – nesmí mu vadit voda, prach ani pád na zem.
 
  
 
emporiaSOLIDplus přichází coby extrémně odolný mobil, vhodný pro kutily a vyznavače outdoorových aktivit. Pogumovaná konstrukce a speciální tvrzené sklo displeje chrání proti vodě dle standardu IP67, proti otřesům pak dle standardu MIL-STD-810F. Díky základním funkcím, dostupným skrze postranní tlačítka, lze telefon snadno ovládat i v rukavicích.
 
Rakouský výrobce, u kterého mimochodem každý třetí zaměstnanec pracuje právě v oddělení výzkumu a vývoje a který v této oblasti navíc úzce spolupracuje přímo se zákazníky, myslí také na bezpečí uživatele - nabízí tlačítko nouzového volání a detekci pádu.
 
 
 

Prorůstat a vyzvánět

 
Brutální test telefonu probíhá nepřetržitě po dobu jednoho měsíce, aktuální stav přístroje je kdykoliv k dispozici na webu www.covydrzimobil.cz a funkčnost si můžete sami ověřit zavoláním na jeho číslo 722 539 215. Časy zalévání a další informace ze života telefonu jsou pravidelně zveřejňovány na Facebookové stránce emporia Telecom Česká republika.
 
Zdroj: emporia
Hodnocení článku: