Jste zde

Tříosý digitální akcelerometr ADXL314 podle AECQ100 pro automobilové aplikace

Nové tříosé akcelerometry ADI vyniknou při zlepšování bezpečnosti a účinnosti v náročných oblastech automobilového průmyslu, jako je sledování stavu pneumatik a akumulátoru nebo detekce nárazů.

Model ADXL314 je tříosý akcelerometr způsobilý k použití v automobilovém průmyslu, který pracuje v mimořádně širokém a plně lineárním rozmezí ±200 g s 13bitovým rozlišením, takže je ideální do oblastí, kde je přesné snímání nutností. Díky pouzdru LFCSP velikosti 5 mm × 5 mm × 1,45 mm, rozsáhlému rozmezí provozních teplot sahajícímu až ke 125 °C, tříosému výstupu a digitálnímu rozhraní (SPI nebo I2C) se snadno integruje téměř do každého systému. Mimo to se pyšní také 32stupňovou vyrovnávací pamětí s frontou FIFO, režimem spánku a vysokou výstupní rychlostí přenosu dat, která je nezbytná k přesnému zaznamenání rázů. Akcelerometr ADXL314 tak přináší skutečně bohatý výběr funkcí a vysokou spolehlivost. Jeho přednosti vyniknou při zlepšování bezpečnosti a účinnosti v náročných oblastech automobilového průmyslu, jako je sledování stavu pneumatik a akumulátoru nebo detekce nárazů.

Deska EVAL-ADXL314Z: Jedná se o jednoduchou zkušební desku, která umožňuje rychle vyhodnocovat schopnosti akcelerometru ADXL314. Se svým přímočarým zpracováním je vhodná k hodnocení akcelerometru ADXL314 v již zavedeném systému a díky kompaktním rozměrům a odolné konstrukci je její dopad na systém jako celek a přesnost měření zrychlení naprosto minimální.

Nejnovější výrobky společnosti ADI jsou nyní dostupné skladem u společnosti Farnell.

Hodnocení článku: