Jste zde

Výkonová cívka s odolností proti vibracím a vysoké teplotě

Výkonová cívka s odolností proti vibracím a vysoké teplotě, které zvládají velké proudy, jsou nezbytné pro odstranění šumu a vyhlazení napájení silových obvodů. Společnost PANASONIC uvedla na trh výkonovou tlumivku ETQP5MR68YSC pro automobilový průmysl, která tyto vlastnosti splňuje.

Automobil obsahuje mnoho měřících systémů, které musí odolat vysoké teplotě a velkým vibracím a musí snést velký proud. Společnost PANASONIC uvedla na trh výkonovou cívku ETQP5MR68YSC pro automobilový průmysl, která dokáže odolat vibracím, které dosahují až 50 G. Vynikající odolnost proti vibracím a tepelná odolnost umožňuje zefektivnit výrobní proces. Elektronická řídící jednotka může být umístěna přímo do samotného motoru. Tím dochází k úspoře místa.

Vlastnosti výkonové cívky

Výkonová cívka odolává akceleraci vibrací 50 G - to odpovídá akceleraci 490 m / s2. To vše snese v prostředí s teplotou 150 ° C. Běžné cívky mají odolnost vůči vibracím o hodnotě 15 G (147 m / s2) a rezonanční frekvenci okolo 2000 Hz. Společnost PANASONIC využila unikátní kovový kompozitní materiál a kovový magnetický materiál nanesený speciální technologií pro vytvoření cívky, která má rezonanční frekvencí 3 000 Hz nebo vyšší. Což vede k vysoké odolnosti proti vibracím.

Výkonová cívka ETQP5MR68YSC odstraňuje potřebu proti-vibrační výztuže jako součást montáže desky. Obvyklý způsob montáže desky v motorovém vozidle vyžaduje anti-vibrační opatření, jako jsou kotvení komponent s pojivem (lepidla), aby elektronika odolala vibracím.

 

Aplikace:

Vstupní filtry pro:
• Elektrická čerpadla
• Elektrický ventilátor
• Přímé vstřikování (tlumivka)
• Brzdové systémy
• Systémy recirkulace výfukových plynů (EGR)
• Elektrické kompresory
• Řízení elektrického posilovače (EPS)
• Systémy Start & Stop (Buck-Boost Choke & Output Filters)
 
 
 

Odkazy:

 

Pro více informací kontaktujte distributora: ludvik.hamersky@codico.com. Zde také můžete směřovat veškeré své dotazy. 

Hodnocení článku: