Jste zde

Přebytečné teplo nechte na chladičích Fischer

Precizní chladiče z produkce Fischer Elektronik se postarají o to, aby Vaše zařízení zůstala „cool“.
Více než 40 let zkušeností společnosti Fischer se odráží ve vynikajícím renomé a hlavně ve stabilně vysoké kvalitě výrobků. Hlavním výrobním programem jsou chladiče, konektory a přístrojové krabičky. Úzká specializace na mechanické a elektromechanické díly se odráží právě v detailech. Můžeme si být jisti, že chladič, který použijeme v našem zařízení, bude dostupný i za rok, dva ve stejně precizním provedení.
 
 
Fischer Elektronik dbá na jednu z nejdůležitějších vlastností chladičů, povrch chladiče v místě předpokládaného dotyku součástky s chladičem. Jedná se totiž o velmi kritické místo, neboť i nejlepší teplovodivé pasty mají stále citelně horší tepelnou vodivost než hliník, a právě vysoká přesnost, rovinnost a hladkost povrchu umožňují ve výsledku použít pouze tenkou vrstvu pasty.
 
 
Samozřejmostí jsou verze s eloxovaným povrchem (natural, černý i jiné barvy), jakož i různé, méně rozšířené tvary. Na požádání provádí společnost Fischer i zakázkovou výrobu, vrtání a frézování.

A co když potřebujeme uchladit „kilowatty“? V tom případě by mohlo být dobrým řešením kapalinové chlazení, které rovněž najdeme v katalogu Fischer Elektronik.
 
 
V případě zájmu o jakýkoliv produkt Fischer Elektronik kontaktujte distributora, společnost SOS electronic, na adrese info@soselectronic.cz.
 
 
 

Základní vlastnosti a výhody:

 
  • špičkové chladiče a elektromechanické díly
  • vysoká přesnost, rovinnost a hladkost povrchu v místě připevnění součástky
  • široký výběr dostupných typů
  • možnosť vrtání a frézovaní dle požadavku zákazníka
 

 

Download a odkazy:

 
 
Hodnocení článku: