Jste zde

XJTAG Boundary Scan zdokonaluje testování

XJTAG je lídr v oblasti JTAG Boundary Scan nástrojů a přináší dvě nové funkce, které posílí ladění, testování a programování elektronických obvodů. XJTAG 3.10 zavádí automatizovaný postup při aktualizaci designu a přináší jednoduchý způsob, jak přepsat výchozí nastavení globálních proměnných pomocí souborů XJEase.

XJTAG je světový dodavatel JTAG skenovacích hardwarových a softwarových nástrojů. Společnost se zaměřuje na nástroje pro vývoj elektronických zařízení a vysoce kvalitní technickou podporu. Výrobky XJTAG používají standard IEEE Std.1149.x (JTAG Boundary Scan), který umožňuje rychlé a snadné ladění, testování a programování elektronických obvodů. To výrazně zrychluje vývoj a výrobní procesy. Pro více informací o společnosti, jejích výrobcích a službách naleznete na www.xjtag.com.

Board Revision

Nástroj Board Revision využívá inteligentní algoritmus pro analýzu nového netlistu a dokáže identifikovat součástky, které byly modifikovány. Kopíruje jejich informace do nového projektu a automaticky aktualizuje všechny odkazy na ně. Všechny rozdíly jsou uvedeny v uživatelsky přívětivém formátu, který zahrnuje prohlížeč schémat, prohlížeč rozložení součástek na desce a prohlížeč souboru netlist.

XJTAG 3.10

Pomocí standardu XJTAG 3.10 lze jednoduše přepsat výchozí hodnoty globálních proměnných použitých v souborech XJEase Device. Tato metoda eliminuje rizika spojená s kódováním. Každý integrovaný obvod může mít vlastní sadu globálních proměnných, které lze sdílet mezi projekty. To eliminuje chyby vzniklé kopírováním.

 XJTAG 3.10 je nyní k dispozici na www.xjtag.com pro stávající klienty s platnou smlouvou. Na uvedené stránce je také zdarma plně funkční testovací verze pro nové klienty, kteří mají zájem si daný software vyzkoušet.

 

Hodnocení článku: