Jste zde

DINKLE: Robustní konektory pro aplikace s malým prostorem

Kompaktní konektory s roztečí pouze 2,5 mm patřící do rodiny DINKLE 0188 jsou určené pro montáž na desku plošných spojů. Jsou k dispozici ve verzi pro THR i SMT montáž.

Díky malé rozteči, která činí pouhých 2,5 mm, může řada 0188 zajistit připojení  většího počtu vodičů  na malém prostoru. Kontakty jsou zhotoveny z jednoho kusu materiálu, a proto jsou  robustní a zároveň miniaturní. Společnost Dinkle nabízí tyto konektory v různých velikostech, a to až do 20 pozic v jedné řadě.

Vodiče se do konektoru zasunují bez použití jakéhokoliv nástroje. Díky tomu dochází k úspoře času během instalace. Vodič lze z konektoru snadno uvolnit stisknutím příslušné páčky.

Tělo konektoru je vyrobeno z materiálu, který odolá velmi vysokým teplotám, které se dosahují při pájení. K dispozici jsou typy THR i SMT pro povrchovou montáž. Oba typy jsou dodávány ve formě Tape & Reel pro automatické osazování. Řada 0188 obsahuje verzi pro horizontální i vertikální směr připojení vodiče. Všechny konektory řady 0188 snesou maximální proudové zatížení 6A při napětí 150V.

Pájení THR a SMT

Technologie THR je mimořádně spolehlivá, protože vytváří silnou mechanickou vazbu mezi konektorem a deskou plošných spojů. Toto spojení je proto ideální pro zařízení, kde dochází k mechanickému namáhání.

Technologie SMT nabízí rychlejší produkci, protože není nutné vrtat otvory do DPS. Konektory SMT mají přídavné pájecí kotvy, které pomáhají konektoru získat větší stabilitu a zvyšují odolnost vůči vibracím.

Aplikace

  • Osvětlení
  • Zabezpečovací a poplachové systémy
  • Automatizace budov a jejich senzory a akční členy
  • Výkonové aplikace s omezeným prostorem
  • I / O komponenty pro průmyslové sítě

 

Technické informace naleznete na stránkách výrobce: https://www.dinkle.com/en/terminal/0188-02XXSMD

Pro více informací kontaktujte distributora Codico (www.codico.com):  Petr.Rocek@codico.com. Zde také můžete směřovat veškeré své dotazy.

Přílohy: 
PřílohaVelikost
PDF icon 0188-02xxsmd.pdf251.53 KB
Hodnocení článku: